Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 18.aprīlis  


Lauksaimnieku ievērībai! Sākusies platību maksājumu iesniegumu pieņemšana

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka šī gada 10.aprīlī sākās „Platību maksājumu iesniegumu 2012.gadā” pieņemšana.

Iesniegumu veidlapas,  lauku bloku kartes un informatīvo materiālu LAD klienti var saņemt tajā reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē, kurā 2011.gadā tika iesniegts platību maksājums iesniegums.

Ja vēlaties 2012.gada iesnieguma veidlapu un lauku bloku kartes saņemt Vaives pagasta pārvaldē, lūdzu iepriekš pieteikties pa tel. 64122100 vai mob.t. 29278538, Dacei Čerkesovai.

Aizpildīts iesniegums un lauku bloku kartes ar precīzi iezīmētām platībām LAD jāiesniedz līdz 2012.gada 15.maijam. Dokumenti tiks pieņemti arī līdz 1.jūnijam, piemērojot atbalsta samazinājumu 1% apjomā par katru nokavēto darba dienu. Lai taupītu klientu laiku un izvairītos no neprecizitātēm pieteikumu aizpildīšanā, LAD aicina izmantot elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS).

No šī gada 10.aprīļa līdz 1.jūnijam notiek iesniegumu pieņemšana dīzeļdegvielas atbrīvojumam no akcīzes nodokļa lauksaimniecības produkcijas ražotājiem.

Sīkāka informācija par EPS un tās lietošanu, kā arī dīzeļdegvielas atbalsta nosacījumi atrodami LAD mājas lapā www.lad.gov.lv

 

Dace Čerkesova,

Cēsu novada lauku attīstības speciālisteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv