Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 18.aprīlis  


Cēsnieki diskutē par vecpilsētas attīstību

16. aprīlī pēc mēneša pārtraukuma uz sarunu par Cēsu vecpilsētu tika aicināti vecpilsētas uzņēmēji, iedzīvotāji un namu īpašnieki. Sarunu vadīja Cēsu novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs. Vispirms J. Rozenbergs iepazīstināja klātesošos ar darbiem, ko pašvaldība veikusi pēc priekšlikumiem un ierosinājumiem iepriekšējās tikšanās reizēs:

Jau ir pieņemts domes lēmums par nekustamā īpašuma nodokļa ( NĪN), ko iekasē no īpašniekiem vecpilsētas teritorijā novirzīšanu vecpilsētas namu un publiskās infrastruktūras sakopšanai. Vidi degradējošām ēkām paredzēts piemērot paaugstinātu NĪN likmi un tiek izstrādāti šādu ēku klasificēšanas kritēriji. Pašvaldība ar ZAAO vienojusies par pazemes atkritumu konteineru izbūvi vecpilsētā. Viens no redzamākajiem rezultātiem būs maksas stāvvietu atcelšana no š.g. 1. septembra un drīzumā gaidāmā gāzes vada izbūve centrā.

 

Tikšanās dalībnieki arī šoreiz aktīvi dalījās ar idejām un priekšlikumiem vecpilsētas vides uzlabošanai. Sarunās izskanēja ieteikums policijai vairāk patrulēt Rīgas ielā, tāpat tika atzīmēts par ceļa zīmju trūkumu un to grūto redzamību. Vecpilsētas uzņēmēji izteica ierosinājumu veidot tālāk diskusiju par stāvēšanas ilgumu bezmaksas autostāvvietās. Tāpat izskanēja vēlme pēc vienotas attīstības stratēģijas vecpilsētai.

Informāciju sagatavoja:
Ance Saulīte
Cēsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste
Tel.: 64121677; 27723972
ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv