Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 18.maijs  


Noslēgusies akcija "Un kāds ir Tavs mājdzīvnieks?"

Ir noslēdzies zooveikalu tīkla Zooliepa rīkotais bērnu zīmējumu konkurss. Konkurss norisinājās Cēsīs, laikā no 21.03 – 21.04.2009, toties 19.05.2009 notiks nobeiguma pasākums ar pārsteiguma balvām katram dalībniekam.

Konkursā varēja piedalīties skolas vecuma bērni no Cēsīm un Cēsu rajona. Zīmējuma tēma bija „Es un mans mīlulis” – kur bērni varēja dažādās tehnikās attēlot savu mājdzīvnieku kopā ar sevi. Kā arī bija jāuzraksta mazs aprakstiņš par mājās esošo mīluli. Konkursa darbi tika izstādīti Zooliepas veikalā, Uzvaras bulvārī 3, Cēsīs. Katrs veikala apmeklētājs varēja nobalstot par iepatikušos zīmējumu. Konkursa uzvarētāji tika noteikti pēc veikala apmeklētāju balsojuma. Zīmējumi priecēja gan mūsu klientus, gan mūs pašus, tāpēc nolēmām vēlāk labākos darbus izmantot interjera noformēšanā.

Kopumā konkursam tika iesniegti 36 darbi. Visvairāk tika pārstāvēta Cēsu 1. Pamatskola un  Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola. Zīmējumi bija visdažādākie – bija gan ar zīmuli veidotie darbi, gan krāsaini darbi, gan A4, gan A3 formāta. Cēsu bērni tiešām ir radoši un talantīgi!

Pēc balsu apkopošanas 1. vietas ieguvēja ir Kitija Vāpa, 2. vietas ieguvēja ir Jūlija Larionova, 3.vietas ieguvēja ir Elza Luīze Ciganska. 

Sakām lielu paldies skolotājām un vecākiem par atbalstu, bērniem par skaistajiem zīmējumiem!

Līga Ābola

SIA „AAA&Co”

Mārketinga daļas vadītājaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv