Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 6.jūnijs   Vārda dienu svin: Ingrīda, Ardis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 18.maijs  


Biedrība Cēsinieku klubs un laikraksts Druva aicina uz diskusiju ar Cēsu novada deputātu kandidātiem

Ceturtdien, 21.maijā, plkst. 18:00 Cēsu kultūras centra zālē notiks publiska pirmsvēlēšanu diskusija „IESKATIES ACĪS savam deputāta kandidātam!”, kurā piedalīsies astoņu politisko partiju sarakstu līderi, kas kandidē Cēsu novada pašvaldību vēlēšanās. Uz diskusiju aicināti Cēsu pilsētas un Vaives pagasta iedzīvotāji - Cēsu novada vēlētāji - un ikviens, kam interesē dzīve jaunajā novadā.

 

„Pasākuma mērķis ir sniegt iespēju vēlētājiem klātienē aci pret aci tikties ar deputātu kandidātiem un dialoga veidā saņemt atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem, jo bieži vien pirms vēlēšanām iedzīvotājiem ir pieejama tikai partiju sagatavotā programma, dažāda veida paziņojumi vai politiskā reklāma, kas nesniedz patiesu priekšstatu par gaidāmajām iecerēm,” skaidro Cēsinieku kluba valdes priekšsēdētājs Rolands Tjarve. „Lai saprastu, kuram no kandidātiem patiešām var ticēt, cik lielā mērā tie ir izpratuši, kas ir svarīgi to vēlētājiem topošajā novadā, politiķi ir jāsatiek, jādzird un jāredz dzīvē. Esmu pārliecināts, ka tas atvieglos izvēli vēlēšanu dienā 6.jūnijā.”

 

Diskusijas moderators būs Cēsinieku kluba valdes priekšsēdētājs Rolands Tjarve, piesaistītais eksperts – politologs un LU Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas docents Ivars Ījabs. Diskusijā tiks pārrunātas partiju ieceres un iedzīvotāju jautājumi piecos tematu blokos - izglītība, infrastruktūra, uzņēmējdarbība, kultūra un labklājība (t.sk. sociālā aprūpe, veselība un nodarbinātība).

 

Diskusiju rīko biedrība Cēsinieku klubs sadarbībā ar laikrakstu Druva un Cēsu kultūras centru. Vēlētāji ir aicināti iepriekš iesūtīt savus jautājumus deputātu kandidātiem uz e-pastu: druva@apollo.lv vai pa pastu: laikraksts Druva, Gaujas ielā 8, Cēsīs, LV 4100 līdz 20.maijam, kā arī uzdot tos klātienē diskusijas laikā.

 

Cēsu novadu veidos Cēsu pilsēta un Vaives pagasts ar administratīvo centru Cēsīs. Jaunajā pašvaldībā ievēlamo deputātu skaits ir 15, uz ko kopumā kandidē 105 deputātu kandidāti no šādiem sarakstiem: Tautas partija, Jaunais laiks, Pilsoniskā savienība, Sabiedrība citai politikai, centriskā partija Latvijas zemnieku savienība, LPP/LC, TB/LNNK, politisko partiju apvienība Saskaņas centrs.

 

Cēsinieku klubs darbojas kopš 2001.gada. Tas vieno bijušos un esošos cēsniekus - savas dzimtās pilsētas patriotus, kas vēlas palīdzēt Cēsīm izglītības, kultūras un atpazīstamības veicināšanā, kā arī pilsoniskās sabiedrības attīstībā un sociāli ekonomisko problēmu risināšanā. Cēsinieku kluba biedri uzskata, ka Cēsis ir moderna, latviska un sakopta pilsēta, kādai vajadzētu būt pilsētai Eiropā, tāpēc atbalsta Cēsu kandidatūru Eiropas kultūras galvaspilsētas titula iegūšanai 2014.gadā.

 

Cēsinieku kluba darbību atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.

 

Sīkāka informācija:

Zane Siksnāne

Cēsinieku kluba projektu vadītāja

E-pasts: zane.siksnane@gmail.com

Tālrunis: 29480968Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv