Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 18.maijs  


Jaunieši „pielaiko” profesijas bankās un Cēsu novada pašvaldībā


 

Projekta Keep our brains at home 2 ietvaros šonedēļ turpināsies jauniešu vizīšu sērija uzņēmumos Cēsīs akcijā Pielaiko profesiju un uzņēmumu Cēsīs!, kuras laikā šoreiz jaunieši varēs praksē pārbaudīt savas zināšanas un praktiskās iemaņas finanšu jomā SEB bankas un Parex bankas Cēsu filiālē. Nākamnedēļ akcijas dalībnieku pulkam pievienosies arī Cēsu novada pašvaldība, kur jaunieši varēs iepazīt politikas plānotāju un administrācijas darbinieku darbu vietējās pašpārvaldes līmenī.

 

Piektdien, 21.maijā, plkst. 11:00 Parex bankas Cēsu filiālē profesija pielaikošanu uzsāks meitenes no Aizkraukles novada ģimnāzijas, kas filiālē kopumā pavadīs trīs darba dienas līdz 25.maijam. Šajā laikā jaunietes iepazīs filiāles pārvaldnieka pienākumus, lietišķās etiķetes principus bankā un darbu ar klientiem un to piesaisti. Plkst. 14:00 akcija sāksies pirmajai jauniešu grupai SEB bankas Cēsu filiālē, kur jaunieši iepazīsies ar banku un tās struktūru, pakalpojumiem, klientu apkalpošanas speciālistu darbu un karjeras perspektīvām. Pēc līdzīga scenārija nedēļu vēlāk, 28.maijā, dienu SEB bankā pavadīs pārējie jaunieši, kam interesē darbs šajā jomā.

 

Akcija Cēsu novada pašvaldībā sāksies trešdien, 27.maijā, plkst. 8:30, kur jaunieši pilnu darba dienu „ēnos” Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieku Jāni Rozenbergu, Cēsu novada pašvaldības iepirkumu speciālisti Margitu Karlsbergu, komunālās nodaļas vadītāja vietnieci Lieni Jurģēnu, Administratīvās nodaļas vadītāju Ingu Sirmo, kā arī pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” kultūras mantojuma speciālistu Gundaru Kalniņu, kas ļaus uzzināt vairāk par to, kā tiek organizēts darbs pašvaldībā.

 

Akcijas mērķis ir dot jauniešiem iespēju iepazīties ar potenciālajiem darba devējiem un profesijām Cēsīs, kurās ar augstāko un profesionālo izglītību var strādāt dzimtajā pilsētā, kā arī pārbaudīt savu piemērotību profesijai praksē un iegūt noderīgus kontaktus. Vienlaikus tas ir pamudinājums pēc augstākās izglītības iegūšanas atgriezties, iet praksē un strādāt tieši Cēsīs.

 

Pirmās vizītes akcijas ietvaros jau veiksmīgi ir notikušas 10. un 13.maijā AS Cēsu alus, kur jauniešiem bija iespēja iepazīt mārketinga vadītāja un dzērienu ražošanas tehnologa darba ikdienu, kā arī 10. un 14.maijā uzņēmumā Citrus Solutions, kur varēja „pielaikot” digitalizācijas speciālista un telekomunikāciju inženiera profesijas. Pavisam akcijā pieteicās 31 jaunietis no 14 dažādām skolām.

 

Projekta Keep our brains at home 2 mērķis ir aktualizēt jauniešu intelektuālā potenciāla aizplūšanu no mazpilsētām un rosināt diskusiju par izglītības, nodarbinātības un migrācijas jautājumiem, kas saistīti ar šo tendenci Cēsu pilsētā, novadā un Vidzemes reģionā, pēc iespējas arī valsts līmenī. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas (EK) atbalstu programmas Jaunatne darbībā ietvaros.

 

Projekta autors ir biedrība Cēsinieku klubs - domubiedru organizācija, kas apvieno esošos un bijušos cēsniekus – savas dzimtās pilsētas patriotus. Kluba biedri sanāk kopā, lai gūtu pozitīvas emocijas un uzturētu saikni ar Cēsīm, kā arī ģenerē un realizē radošus projektus, lai brīvprātīgi un pašaizliedzīgi palīdzētu Cēsīm kļūt par modernu, attīstītu un atpazīstamu pilsētu Latvijā un Eiropā.

 

Sīkāka informācija:

Zane Siksnāne

Projekta Keep our brains at home 2 koordinatore

E-pasts: cesinieku.klubs@cesis.lv, Tālrunis: 29480968

www.cesinieki.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv