Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 18.maijs  


Cēsu svētkos- Stāsti ar garšu

Cēsu Pilsētas svētku stāstus varēs arī izgaršot, jo savus stāstus ar garšu ir sagatavojušas Cēsu pilsētas kafejnīcas.

2.jūnijā visas dienas garumā norisināsies speciāli svētkiem veidotas šovprogrammas! Pusdienu maltītes gatavošana brīvdabā, saldās šokolādes strūklakas atklāšana gardēžiem, izsmalcinātu saldējumu kokteiļu degustācija un jauno literātu dzejas, prozas lasījumi kafejnīcas zaļā āra terasē.

Kafejnīcas „Vendene”(Valmieras ielā 9) izveicīgais bārmenis no 10:00 līdz 18:00 gatavos izsmalcinātos Xena un augļu – saldējuma kokteiļus! Darbosies saldējuma bārs. Aicināts ikviens baudīt alu ar pašgatavotiem ķiploku grauzdiņiem un picām.

 

„Cafe Popular”(skvērā pie Kolonna Hotel) no 12:00 līdz 18:00 piedāvās sivēna un ribiņu cepšanu uz grila, pusdienu gatavošanu brīvdabā! Papildus gardai maltītei pavērsies svētku panorāmas skats uz Maija parka norisēm.

 

„Vinetas un Allas Kārumlāde”(Rīgas iela 12) aicina plkst.12.00 piedalīties saldās šokolādes strūklakas atklāšanā, piedāvājot iespēju nogaršot saldu un smaržojošu šokolādi ar augļiem, tieši no strūklakas. Bet, ja ir vēlēšanās palutināt sevi ar lielākiem vēderpriekiem, tad gardēži no 12:00 līdz 18:00 aicināti uz burvīgām franču crepe, kas tiks pagatavotas apmeklētāju acu priekšā gan saldās, gan sāļās versijās, kas ar savu pasakaini vieglo garšu neatstās vienaldzīgu nevienu vēderiņu!

Mazliet nostāk no svētku burzmas kafejnīcas „Province” terasē(Niniera iela 6) no 12:00 līdz 16:00 skanēs jauno literātu dzejas un prozas lasījumi. Dzejniekam ir vārds uz mēles- bet klausītājam, lai dzejas burvībā uz mēles kūst saldējums! Klausītāji varēs iepazīties ar Evijas Streičas, Lienes Kaņepes, Rūtas Kārkliņas, Līgas Mangulsones un Jāņa Egles darbiem.

 

Izbaudi ar garšu Cēsu stāstus 2012! Svētku programmu skatīt ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv