Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 18.jūnijs  


Cēsīs pieņem sarunu telpu vecākiem

18.jūnijā, Cēsu pilsētas pamatskolā Bērnu un ģimenes lietu un Cēsu pilsētas domes finansētā projekta „Roku rokā bērna atbalstam” ietvaros tika pieņemta SIA „Cita māja” izremontēta sarunu telpa vecākiem.

 

Līdz mācību gada sākumam telpa tiks iekārtota – nopirktas mēbeles, žalūzijas un trauki vairāk kā Ls 2000 apmērā. Būvniecības izmaksas Ls.3270.23.

 

Jau ziņots, ka š.g. februārī Cēsis iesaistījās projektā „Roku rokā bērna atbalstam” kura mērķis ir veicināt sekmīgu mācību darbu, aktualizēt bērnu, viņu vecāku, pedagogu, izglītības un sociālo darbinieku atbildību bērnu audzināšanā un attīstībā.

Projektā iesaistīti Cēsu pilsētas pamatskolas skolēni, viņu vecāki, pedagogi, sociālā atbalsta darbinieks un psihologs.

 

Projekta ietvaros 12 Cēsu pilsētas pirmsskolu skolotājas un sociālie darbinieki jau apguvuši lekciju ciklu Bērnu emocionālā audzināšana (BEA) par atbildību, sadarbību, disciplīnu un savu pienākumu ievērošanu bērna audzināšanā un vecāku pienākumu pildīšanā. Līdz šim Vidzemē bija sagatavoti tikai četri vecāku grupu vadītāji. Sākot nākamo mācību gadu katrā bērnudārzā vecākiem tiks piedāvāta iespēja piedalīties BEA programmā. BEA programmas vecāku izglītošanas 12 vadītāju sagatavošana ir būtisks solis sistēmas izveidē darbam ar vecākiem Cēsu pilsētā. BEA programmas vadītāju sagatavošanai un 64 vecāku izglītošanai no projekta līdzekļiem izlietoti Ls.2323.

 

Projekta ietvaros vēl plānots izstrādāt datorprogrammu sadarbības partneru saziņai un uzskaites veidošanai, kā arī iegādāties 11 datorus ar pieeju internetam.

 

Projektu finansē Bērnu un ģimenes lietu ministrija. Cēsu dome projektā piedalās ar savu līdzfinansējumu 5294 Ls apmērā. Kopējās projekta finanses sastāda aptuveni 35294 Ls

 

Informāciju sagatavoja:

 

Dzintra Kozaka

Cēsu pilsētas domes

Izglītības nodaļas metodiķe

Projekta „Roku rokā bērna atbalstam” vadītāja

 

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv