Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 18.jūnijs  


Šodien pēdējā šī sasaukuma domes sēde

Šodien, plkst.13.00 notiks pēdējā šī sasaukums Cēsu pilsētas domes sēde, kurā deputāti lems par projekta "Eiropas kultūras galvaspilsēta" apstiprināšanu, vieglās automašīnas VAZ 2110 atkārtotas izsoles atzīšanu par nenotikušu, par pusdienu apmaksu bērniem, kuri apmeklē Cēsu pašvaldības aģentūras "Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra" rehabilitācijas centru bērniem ar funkcionālas attīstības traucējumiem, un bērniem, kuri tiek apmācīti speciālās pamatizglītības programmā izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem.

Tāpat arī sēdē izskatīs jautājumus par vairāku nekustamo īpašumu reģistrēšanu Zemesgrāmatā uz Cēsu pašvaldības vārda, par ziedojumu pieņemšanu un dzīvokļu īres līgumu pagarināšanu.

 

 

Ieva Karlsberga

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

t. +371 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

www.cesis24.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv