Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 29.maijs   Vārda dienu svin: Maksis, Raivis, Raivo
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 18.jūnijs  


Cēsīs apspriež Eiropas ratiņbasketbola čempionāta norisi

 

Šodien, 18.jūnijā Cēsu pilsētas domē Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders tikās ar Latvijas ratiņbasketbola federācijas pārstāvjiem, paraolompiskās komitejas izpilddirektoru, Eiropas starptautiskās ratiņbasketbola federācijas ģenerālsekretāru un čempionāta atbalstītājiem, lai pārrunātu Eiropas ratiņbasketbola čempionāta norisi Cēsīs no 22. līdz 30.jūlijam.

 

Eiropas ratiņbasketbola čempionāta rīkotāji apskatīja un novērtēja sacensību norises vietu. Čempionātā piedalīsies komandas no septiņām valstīm un tā norisi atbalsta LR Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas basketbola savienība, Cēsu un Rīgas pilsētu domes un individuāli sponsori.

 

Čempionāta organizētāji aicina skatītājus 23.jūlijā apmeklēt čempionāta atklāšanas ceremoniju, kas sagādās pārsteigumu sporta cienītājiem.

 

Vairāk par Eiropas ratiņbasketbola čempionāta norisi tiks ziņots jūlijā.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv