Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 18.jūnijs  


Polijas pilsēta iesaista Cēsis starptautiskās aktivitātēs

Jūnija otrajā nedēļā Polijas pilsētā Konstancin-Jeziornā viesojās Cēsu novada pašvaldības delegācija un Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas ansamblis.

 

            Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs, deputāts Juris Žagars un sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Karlsberga uz Poliju devās pēc Konstancin-Jeziorna pašvaldības ielūguma, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas un kopēju iesaistīšanos Eiropas Savienības projektos. Savukārt mūzikas vidusskolas ansamblis jau otro gadu piedalījās starptautiskā jauniešu mūzikas festivālā.

 

          Vizītes laikā Cēsu novada un Konstancin-Jeziorna pašvaldību pārstāvji runāja par iespējamo turpmāko sadarbību kultūras, mākslas, sporta un jauniešu projektu realizācijā. Polijas pilsētas pārstāvji bija pārliecināti, ka Cēsis ir ļoti labs sadarbības partneris, lai organizētu jauniešu apmaiņas programmu, snovborda nometnes, kopējus sporta turnīrus un kultūras aktivitātes.

          Atsaucoties uz Konstancin-Jeziorna pašvaldības aicinājumu, Cēsu novada pašvaldība jūnijā iesaistījās Eiropas Savienības projekta „Pilsoņi Eiropai” aktivitātē, kuras ietvaros četri novada seniori no Cēsu pensionāru biedrības un deju kolektīva „Dzirnas” devās uz Konstancin-Jeziorna, lai no 17. līdz 21.jūnijam kopā ar senioriem no Polijas, Vācijas, Čehijas, Igaunijas un Lietuvas piedalītos diskusijās par vēsturi, kultūru, mākslu, valstu tautsaimniecību un citām aktualitātēm.

 

          Cēsu novada dome ir uzaicinājusi Konstancin-Jeziorna domes delegāciju apciemot Cēsis pilsētas svētku un Cēsu Mākslas festivāla laikā 31.jūlijā, lai vienotos par sadarbības līguma slēgšanu.

 

          Jau informēts, ka 2009.gada janvārī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un Konstancin-Jeziorna mērs Mareks Skovronskis Cēsīs parakstīja nodomu protokolu par sadarbību (vairāk šeit).

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

Tālrunis 64121677; 26469249

Ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.twitter.com/cesis_lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv