Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 18.jūnijs  


Cēsīs pirmo reizi tiek atvērta Rotaļu istaba

 

                Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar Cēsu 2.pamatskolu plāno realizēt pilotprojektu „Rotaļu istaba Cēsu novada bērniem ar ļoti smagiem funkcionālās attīstības traucējumiem, kuriem medicīniski pedagoģiskā komisija ir sniegusi atzinumu apmācīt pēc speciālās izglītības programmas izglītojamiem ar vairākiem smagiem attīstības traucējumiem un kuru vecākiem ir darba attiecības”. Paredzēts, ka rotaļu istaba darbosies no 5.jūlija līdz 27.augustam un to apmeklēs vismaz trīs bērni. Nometne pirmās divas nedēļas notiks Sociālā dienesta telpās, bet pārējā laikā 2.pamatskolā. Sociālais dienests šim nolūkam plāno tērēt 1300 latus, slēdzot līgumu ar sociālo rehabilitētāju un audzinātāja palīgu vai sociālo aprūpētāju.

                Šajā laikā, galvenokārt, tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana un interesanta brīvā laika pavadīšana ar rotaļu metodēm.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības aģentūras

„Sociālais dienests”

Direktore Iveta Sietiņsone

641-27748Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv