Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 18.jūlijs  


Stacijas ēku piederība

Cēsu pilsētas dome pieņēmusi lēmumu neiebilst, ka Cēsu stacijas ēkas un nojumes, perona tualetes, ūdenstornis un kravas platformas paliek valsts akciju sabiedrības „Latvijas dzelzceļš” īpašumā.

Cēsu pilsētas dome 2003.gada 29.maijā bija pieņēmusi lēmumu ‘’Par nekustamo īpašumu Stacijas laukumā 5, Cēsīs’’ (prot. Nr. 11, 3.paragrāfs), ar kuru nolēma neiebilst pārņemt savā īpašumā nekustamo īpašumu Stacijas laukumā 5, Cēsīs pēc atbilstoša Ministru kabineta rīkojuma pieņemšanas.

          Ministru kabinets 2005.gada 8.jūnijā izdeva rīkojumu Nr. 375 ‘’Par valsts nekustamās mantas nodošanu Cēsu pilsētas pašvaldības īpašumā’’ (prot. Nr. 34, 27.paragrāfs), kurā noteikts atļaut Satiksmes ministrijai nodot bez atlīdzības Cēsu pilsētas pašvaldības īpašumā valsts nekustamo mantu Stacijas laukumā 5, Cēsīs, kas sastāv no stacijas ēkas un nojumes, perona tualetes, ūdenstorņa un kravas platformas, pēc tās izslēgšanas no valsts akciju sabiedrības ‘’Latvijas dzelzceļš’’ pamatkapitāla.

          Ņemot vērā, ka līdz šim brīdim Cēsu pilsētas dome un valsts akciju sabiedrība ‘’Latvijas dzelzceļš’’ nav panākušas vienošanos par minētās mantas lietošanas kārtību pēc īpašuma tiesību reģistrēšanas uz Cēsu pilsētas pašvaldības vārda, un valsts akciju sabiedrība ‘’Latvijas dzelzceļš’’ nav veikusi darbības, lai šo mantu izslēgtu no savas pamatkapitāla, kā rezultātā nav iespējams izpildīt Ministru kabineta 2005.gada 8.jūnija rīkojumu Nr. 475, Cēsu pilsētas dome nolēma neiebilst, ka Ministru kabinets atzīst par spēku zaudējušu 2005.gada 8.jūnija rīkojumu Nr. 375 ‘’Par valsts nekustamās mantas nodošanu Cēsu pilsētas pašvaldības īpašumā’’ (prot. Nr. 34, 27.paragrāfs).

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

Tālr. 4121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv