Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.jūlijs  


Piedāvājam daļējas slodzes darbu topošajā Cēsu Zinātnes Centrā

 

Biedrība „Vidzemes Inovāciju un Uzņēmējdarbības Centrs”, kas Cēsīs veido bērnu un jauniešu Zinātnes Centru, meklē palīgus (gidus) – enerģētiskus, atraktīvus un komunikablus jauniešus, pensionārus vai bezdarbniekus, kam interesē tehnoloģijas, zinātne un mācīšanās mūža garumā.

Kas mēs esam? Zinātnes Centrs „Z(in)oo”.

Mēs ticam, ka katram cilvēkam piemīt unikāls un neatkārtojams potenciāls. Mēs vēlamies palīdzēt to atklāt, rosinot cilvēkā dabisko zinātkāri par sevi, apkārtējo pasauli un tehnoloģijām. Mēs esam pārliecināti, ka aizraujošs izzināšanas process ir sākums attīstībai ilgtermiņā. Zinātnes centrs piedāvā interaktīvas ekspozīcijas, kas aizraujošā veidā palīdz izprast sevi, dabaszinātnes un tehnoloģijas. Zinoo apmeklētāji var paši izmēģināt  dažādas tehnoloģijas un pārbaudīt dabas likumus: mācīties matemātiku lēkājot, izbaudīt gravitāciju šūpolēs, izprast berzi braucot ar kartiem, redzēt skaņu, veidot zobratu pārnesumus, saprast katapultas darbības principus, būvēt un vadīt robotus, redzēt zibeni, kustināt priekšmetus ar domu spēku.

Darba pienākumi: uzņemt skolu klases un ģimenes, iepazīstināt apmeklētājus ar Zinātnes Centru, atbildēt uz apmeklētāju jautājumiem, stimiulēt apmeklētāju ziņkāri.

Apmaksa: Atbilstoši ieguldītam laikam un apmeklētāju plūsmai

Tikšanās ar interesentiem un pretendentiem: 26.jūlijā pl.10:00, Poruka 8 (ieeja no Lapsas ielas, divstāvīga māja tumši zilā krāsā ar lielām šūpolēm pagalmā)

Uz tikšanos katram pretendentam sagatavot atraktīvu 3-5 min mutisku prezentāciju par sevi – kas mani dzīvē aizrauj, kas ir mani hobiji un aizraušanās, utml.

 

Pauls Irbins

Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centra Valdes loceklis

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv