Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.jūlijs  


6.augustā Cēsīs notiks tradicionālais kalnu riteņbraukšanas festivāls „V Cēsu velomaratons”

Šī gada 6.augustā Cēsīs notiks tradicionālais kalnu riteņbraukšanas festivāls „V Cēsu velomaratons”. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, maratona dalībniekiem būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko distanci 60 vai 30 km, kā arī bērniem būs iespēja piedalīties īpaši izveidotā bērnu trasē. Savukārt līdzjutēji varēs piedalīties dažādās sportiskās atrakcijās, jautri pavadīt laiku un just līdzi saviem radiem un draugiem, kas būs devušies distancē.

Atšķirībā no pēdējiem diviem Cēsu velomaratoniem, šogad sacensību centrs atkal būs Cēsu pilsētas stadionā, bet sacensību distance vīsies ne tikai Cēsu apkārtnes mežos, bet arī cauri pilsētai. Sacensībām starts tiks dots Vienības laukumā tādējādi Cēsniekiem, kuri tomēr nolems nepiedalīties velomaratonā, būs iespēja aktīvi atbalstīt dalībniekus arī pilsētas teritorijā. Velomaratona dalībnieki izbaudīs gan meža taku, smilšu celiņu, aizmirstu stigu un grants ceļu segumu un varēs pierādīt sev un apkārtējiem, ka spēj uzbraukt visos apkārtnes kalnos, kā arī neizpaliks strauji un interesanti nobraucieni.

Lai veicinātu Cēsu velomaratona atpazīstamību un sportisko intrigu, šogad Cēsu velomaratons ir iekļāvies TrekPhilips MTB maratona seriālā, kas ir otrais lielākais kalnu velosipēdu seriāls Latvijā. Tas nozīmē, ka piedaloties V Cēsu velomaratonā dalībnieki pelnīs punktus TrekPhilips MTB maratona ieskaitei un cīnīsies par augstām vietām šī seriāla kopvērtējumā. Paralēli TrekPhilips MTB maratona vērtējumam, tāpat kā iepriekšējos gadus, Cēsu velomaratona distances dalībnieki tiek aicināti veidot savas komandas (5 cilvēku sastāvā) un pacīnīties par bezmaksas dalību nākamajā „VI Cēsu velomaratonā”.

Kā viens no šī gada jaunumiem ir draugiem.lv/lapas klases izveide, kas sevī ietver uzņēmumu komandu sacīkstes pusmaratona distancē. Tas nozīmē, ka uzņēmumi tiek aicināti pieteikt savas komandas un pacīnīties par 1500 Ls vērtu balvu, ko nodrošina portāls www.draugiem.lv.

„V Cēsu velomaratons” notiks 2011.gada 6.augustā Cēsu pilsētas stadionā. Šogad tiek plānots, ka sacensībās piedalīsies vairāk kā 500 dalībnieki, īpašs pārsteigums sagaida tos dalībniekus kas būs piedalījušies visos piecos velomaratonos.
 
Distances karti skatīt ŠEIT

Tiekamies Cēsīs!

Sīkāka informācija: www.cycling.lv

 

Sacensību organizators:

Māris Krūze

e-pasts: maris.kruze@gmail.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv