Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2007.gada 18.septembris  


Fonoklubs atklāj savu koncertu sezonu!

Jau 22.septembrī  plkst. 21.00 „Fonokluba“ atvēršanas koncertā uzstāsies tādas muzikālās apvienības kā „Cacophoniks“, „Indygo“, „Screaming Masterpiece“.

 

Bet 29.septembrī plkst. 21:00 apmeklētājus gaidīs „Trendkill Method“, „Enhet“, „9Horizon“, „Lassie the cat“.

 

Ikviens interesents būs gaidīts jaunajā jauniešu mājvietā „Fonoklubā“. (Cēsu Kultūras centra ēkā, ieeja no Izstādes ielas puses.)

 

 

Jauniešu sabiedriskais un kultūras centrs Fonoklubs savas durvis vēra šā gada 1.septembrī.

„FONOkluba“ idejas un radošās izklaides galvenokārt tiks orientētas uz jauniešiem vecumposmā no 16 līdz 25 gadiem, kas ir tā saucamā „kritiskā grupa”.

„Fonokluba“ iecere ir organizēt koncertus, izstādes, filmu vakarus, nodrošinot pastāvīgu vietu jauniešu pašu radošajām izpausmēm.

Jaunieši paši aktīvi līdzdarbojas pasākumu tapšanā un organizēšanā, tādējādi veidojot Cēsīs mūsdienīgu, eksperimentālu mākslas formu attīstības centru, kas padara pievilcīgāku dzīves vidi Cēsu pilsētas jauniešiem.

Šī ir alternatīva Cēsīs esošajam izklaides piedāvājumam, kas lielā mērā saistīts ar alkohola patēriņu vai azartspēlēm, sniedzot iespēju jauniešiem pavadīt brīvo laiku saturīgi.

Kluba tapšanā iesaistījušās sekojošas organizācijas:

Cēsu Jauniešu dome, Biedrība „Output“, Biedrība „Culturelab“, Cēsu Kultūras centrs.

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv