Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 18.septembris  


NBS Instruktoru skolā turpinās spraigs apmācību periods

Pirmdien, 21.septembrī Cēsīs, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolā aizsāksies „Augstākā instruktora„ kurss, kurā apmācības uzsāks 16 dažādās NBS vienībās instruktoru pakāpēs dienošie profesionālā dienesta karavīri.

„Augstākā instruktora” kurss ilgs līdz š.g. 23.oktobrim un tas ir otrais šāda veida kurss NBS un NBS Instruktoru skolas vēsturē. Tas ir noslēdzošais kurss NBS instruktoru apmācību sistēmā, kuru pabeidzot virsseržantam ir tiesības saņemt štāba virsseržanta dienesta pakāpi un tikt ieceltam štāba virsseržanta amatā. ``Augstākā instruktora`` kursa programma tiek balstīta uz daudzu valstu līdzīgu kursu pieredzi un atziņām. Kursa galvenais mērķis ir apmācāmo redzesloka paplašināšana, valstiskās un pasaules izpratnes veicināšana. Augstākā līmeņa instruktoram ir jāpārzina politiskie, ekonomiskie procesi un mehānismi Latvijā un ārzemēs, starptautiskās politiskās un ekonomiskās organizācijas, Latvijas iekļaušanās tajās. Kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanai, tiek piesaistīti kompetentākie cilvēki attiecīgajā jomā no dažādām valsts institūcijām.

NBS Instruktoru skolā, vienlaicīgi ar jau minēto kursu, notiek „Jaunākā instruktora„ un ``Vecākā instruktora`` kursi, kuros savas zināšanas papildina 70 dažādās NBS vienībās dienošie karavīri.

 

 

Informāciju sagatavojis

NBS Instruktoru skolas

Mācību un plānošanas daļas virsnieks

virsleitnants Guntis Karlsbergs

Tālrunis: 64101437, e-pasts: Guntis.Karlsbergs@mil.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv