Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 18.septembris  


Cēsniekiem iespēja parakstīties par kredītņēmēju tiesību aizsardzību

Arī Cēsu iedzīvotāji aicina prezidentu Valdi Zatleru aizsargāt Latvijas iedzīvotāju – kredītņēmēju tiesības.

 

„Pašlaik kredītiestādēm ir faktiski neierobežotas iespējas izlemt cilvēku likteņus. Tas nav pareizi.” – norāda Latvijas Kredītņēmēju apvienības (LAKRA) valdes priekšsēdētājs Ainārs Gorenko.

 

Kredītņēmēji, viņu galvotāji un ģimenes locekļi ar saviem parakstiem vēlas vērst uzmanību uz nepieciešamību pēc likuma, kas kredītņēmēju un kredītu devēju iespējas aizsargāt savas tiesības un intereses padarītu vienlīdzīgākas.

 

Paraksti, kas tiks savākti „Krīzes likuma” projekta atbalstam, tiks iesniegti Valsts Prezidentam. Saskaņā ar Latvijas Republikas Satversmi arī Valsts prezidents likumprojektu var iesniegt Saeimā.

 

Saskaņā ar LAKRAs sniegto informāciju, Latvijas iedzīvotāju skaits, kuri ņēmuši lielākus vai mazākus kredītus, pārsniedz 800 tūkstošus.

 

Parakstu vākšanas vietas Cēsīs:

- „Cēsu centrālā bibliotēka”, Raunas 1, Cēsis. Darba laiks: darba dienās no 10.00 līdz 18.00 un sestdienās no 10.00 līdz 16.00.

- Gaujas iela 21 a,„Veļas nams". Darba laiks: darba dienās no 8.00 līdz 19.00 un sestdienās no 9.00 līdz 18.00

 

 

Papildus informācija - http://www.kreditnemeji.lv Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv