Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 18.septembris  


Ziņas no Cēsu novada pašvaldības policijas

Šajā rubrikā publicējam Cēsu novada Pašvaldības policijas informāciju par sabiedriskās kārtības pārkāpumiem.

   11.septembris. Dienas vidū ziņa no Lenču iela. Kāds vīrs met ārā par dzīvokļa logu mantas. Pašvaldības policijas darbinieki devās uz minēto adresi un sastapa vienu no saviem pastāvīgajiem klientiem. Kārtības sargiem viņš apgaroti paskaidroja, ka šādām aktivitātēm pievērsies aiz harmoniskiem apsvērumiem. Lai darītu galu dienišķiem kreņķiem un to izraisītajai nepieciešamībai lietot tumšās plastmasas pudelēs pildīto antidepresīvo dzērienu, nolēmis mājokli iekārtot pēc fen šui principiem. Atbrīvoties no visa liekā un baudīt nepieredzētu harmonijas sajūtu tur pat dzīvoklī, neizejot līdz točkai. Kārtības sargi norādīja, ka tiekties pēc harmonijas vajag, bet radīt disharmoniju līdzpilsoņiem nevajag. Pēc šī aizrādījuma fen šui  entuziasts mudīgi uzlasīja izmestās mantas un novietoja tās atkritumu konteinerā.

   Vakarā izsaukums uz Glūdas ielu, kur jaunieši dzēra, lamājās un kāvās. Pēc kārtības sargu aizrādījuma, viņi nekavējoties pārtrauca minētās darbības un apņēmās doties mājās, lai pasāktu ko pilnīgi pretēju – ēstu, tvīktu un mīlētu.

   12.septembris. Naktī izsaukums uz Lenču ielu. Kāda nama kāpņu telpā žēlabaini kliedz cilvēks. Kārtības sargi minētajā kāpņu telpā sastapa pidžamā un naktscepurē tērptu dzīvokļa īpašnieku, kas bezmiega mocīts bija izgājis kāpņu telpā ieelpot svaigu gaisu. Vien trīs reizes paguva elpu ievilkt, kad dzīvokļa durvis spēji aizcirtās… Tā nu palicis kāpņu telpā bez atslēgām, bez kredītkartes, bez ipad 3, nekas cits nav atlicis, kā pēc sentēvu paņēmiena skaļi saukt – pālīgāāāāā.

  13.septembris. Veiksmīgi sadarbojoties pašvaldības un valsts policijas ekipāžām, izdodas operatīvi aizturēt iespējamo divriteņu zagli.

  14.septembris. Saņemta ziņa no iedzīvotājiem, ka Rīga ielā jaunieši pošas iedzert alu. Taču pudeles atkorķēt viņi vēl nesteidza, jo nevarēja izšķirties, kam dot priekšroku -alum vai mājas darbiem fizikā. Ieraugot policijas busiņu, jaunieši saprata, ka viņu sirdīm tuvāka tomēr ir fizika, un devās iepazīties ar Ņūtonu.

   Vakarpusē Vienības laukumā uz veikala „ Top” palodzes bija saldi aizsnaudies pastāvīgākais no pašvaldības policijas pastāvīgajiem klientiem. Kārtības sargi viņu saudzīgi ievietoja busiņā un nogādāja deklarētajā dzīves vietā.

 15.septembris. Brīvdienas priekšpusdienā kāds vīrs, ar abām rokām pret sienu atspiedies, centās, cik spēka, noturēt taisni policijas ēku Pils ielā. Taču viņa ( ēka) kā tāds Pizas tornis svērās aizvien slīpāka un slīpāka. Pienākušajiem kārtības sargiem vīrs noslēpumaini pačukstēja – „mani sauc Bonds, Džeimss Bonds. Lai pilnveidotu savas slepenā aģenta iemaņas un prasmes, gribu pastrādāt Cēsu pašvaldības policijā, kaut vai par sienas stutētāju”. Kārtības sargi vērīgi ieskatījās vīra skarbajos sejas vaibstos… Danielam Kreigam viņš nelīdzinājās nemaz un Pīrsam Brosnanam ne tik. Tas viesa aizdomas. Nonācis jautājumu krustugunīs, vīrs ātri atzina, ka nekāds Džeimss viņš nav, bet gan Jānis no teiksmainā Beverīnas novada. Un tas Aston Martin aiz stūra ar nemaz nav viņa, bet kaimiņu Ješkas, kas labi nopelnījis, lasot mellenes.

  16.septembris. Agrā svētdienas rītā savā iecienītajā guļvietā, zālienā pie „Vidzemnieka” bija iekārtojies pastāvīgākais no pastāvīgajiem policijas klientiem. Iekārtojies tā, lai viņa dzīves vētru izdangātais profils būtu labi skatāms videonovērošanas kamerā. Piebraukušajiem kārtības sargiem viņš paziņoja, ka viņam, kā jaunas politiskas kustības dalībniekam ir tiesības uz ētera laiku videonovērošanas monitoros. Esot pievienojies Dūles, tas ir Zuarguss kunga kustībai uz skaisto nākotni. Arī viņš ir mainījis vārdu un turpmāk saucams par Acepaledok, kas tulkojumā no sanskrita nozīmē – vīrs, kas iet pa saules taku un ne nieka neiespringst.  Kārtības sargi pieklājīgi pārtrauca topošā politiķa deklaratīvo ziņojumu un  nogādāja viņu deklarētajā dzīves vietā.

   Vakarpusē bija jādodas uz Lielo Katrīnas ielu. Tur, kāds vīrietis, jūtu uzplūdā bija iesitis sievietei. Bet sieviete, kā izrādījās, brīvajos brīžos pilnveidojās, apmeklējot knipelēšanas un teikvando pulciņus. Viņa ātri pārliecināja vīrieti, ka spēlēt hokeju pret Ivanānu ir mazāk traumatiski nekā aizskart daiļo dzimumu. Vīrietis, atskārta, ka Hamleta vārdi „Ak, vājība, tavs vārds ir sieviete” ir garām, zaudēja ticību klasiķiem un  metās bēgt.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv