Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 18.oktobris  


Radošas nodarbības pirmskolas vecuma bērniem!

 

Pedagogi un psihologi uzskata, lai bērns augtu laimīgs, ir nepieciešamas trīs vienkāršas lietas –gudras domas, aktīva darbība un pozitīvas emocijas! Tādēļ Cēsu 1. pamatskolas pedagogi pagājušā mācību gada otrajā pusgadā uzsāka mūzikas un mākslas nodarbības pirmskolas vecuma bērniem. Šajās nodarbībās zinoši pedagogi bērnos rosina un attīsta radošo iztēli un fantāziju, mūzikas uztveri, kas vienlaikus pilnveido runas attīstību, emocionālo un fizisko attīstību. Radošās nodarbības ļauj bērnam sajust un izprast pašam sevi, brīvi paust savas jūtas ,  palīdz bērnam būt pašam , palīdz sapņot .

Bērnu vecāku atsauksmes liecina, ka ar šo darbu esam pierādījuši patiesas rūpes par viņu bērnu attīstību – gan radošo un intelektuālo, gan emocionālo un fizisko. Vecāki daudzkārt teikuši lielu paldies radošajai pedagogu grupai un apliecinājuši vēlmi arī šajā mācību gadā izglītot savus bērnus mūzikas un mākslas nodarbībās. Visvairāk ,protams, priecē pašu bērnu vēlme aktīvi darboties, viņu izaugsme un prieks  par padarīto.

 Cēsu 1. pamatskolas pedagogi no 20. oktobra turpinās 4 - 6 gadu vecuma bērnu mūzikas un mākslas  nodarbības.

Nodarbības notiks katru trešdienu skolas telpās  Gaujas ielā 17  

no 17 30 līdz 18 30 .

Plašāka informācija vecākiem pirmajā nodarbībā.

                                               

Anna Būre Cēsu 1. pamatskolas direktoreAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv