Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.oktobris  


26.novembrī Dzintars Čīča & Kaspars Antess koncertā “Atkal Kopā”

CATA Kultūras namā 26. novembrī plkst. 19.00 Dzintars Čīča & Kaspars Antess koncertā “Atkal Kopā”.

DZINTARS ČĪČA un KASPARS ANTESS- brālēni atkal kopā

Viņus vieno ciešas ģimenes saites – viņi ir brālēni. Katrs atsevišķi jau paguvis iekarot savu vietu zem Latvijas mūzikas saules, bet nu Dzintars Čīča un Kaspars Antess beidzot satikušies kopīgā koncertprogrammā „Atkal kopā”.

Īpaši šim notikumam ir radīta koncertprogrammas himna „Atkal kopā”, kuras melodiju komponējis jaunais pianists Anatolijs Livča, bet vārdus sarakstījis Guntars Račs. Programmā – vēl pāris brālēnu dueta pirmatskaņojumi, latviešu zelta estrādes karstasinīgākās dziesmas dueta izpildījumā, kā arī abu mākslinieku populārāko dziesmu solo numuri, tostarp dziesmas „Vijolnieks”, „Neskaties atpakaļ”, „Tu esi vasarā”, „Saldā dzīve” u.c.

DZINTARS ČĪČA pazīstams kā pirmais Bērnu Eirovīzijas dalībnieks no Latvijas, viņš arī kļuva par pirmo uzvarētāju Latvijas Šlāgeraptaujas vēsturē. Sadarbojies ar maestro Raimondu Paulu, piedaloties viņa organizētajās Ziņģēs un Dziedāšanas svētkos. Jaunākais sasniegums – uzvara Latvijas Šlāgeraptaujā 2011.

KASPARS ANTESS šlāgermūzikā ienāca ar vārdiem „...dzen savu laiviņu, dzen!” no paša sacerētās dziesmas „Neskaties atpakaļ”, kas 2010. gadā uzvarēja Latvijas Šlāgeraptaujas ziemas posmā un kļuva par gada otro spēlētāko dziesmu Latvijas Radio 2 ēterā.

 

Biļetes cena: Ls 5, 4, 3

Biļešu iegāde: AS CATA( J.Poruka ielā8)

Kases tālr. 64107818Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv