Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.oktobris  


11.novembrī Normunds Rutulis jubilejas koncertā “4Desmit”

CATA Kultūras namā 11. novembrī plkst 19.00 Normunds Rutulis jubilejas koncertā  “4Desmit”. Piedalās slavenais Rīgas estrādes orķestris.


Normunds Rutulis savu četrdesmit gadu jubileju atzīmē ierastajā ampluā – uz skatuves. Kā teicis Viktors Igo – četrdesmit ir jaunības vecums, un tieši tādēļ Normunds kopā ar saviem ilggadējiem skatuves partneriem šajā septembrī devās jauneklīgā pastaigā pa piecpadsmit gadus bruģēto mūzikas ceļu.

 

Normunds Rutulis: “Koncertprogramma ir kā mana repertuāra retrospekcija. Lielākoties piecpadsmit gadu laikā iedziedātie hiti. Iespējams, tikai retais atceras manis dziedāto Santa Marija vai Mana dārgā šodien ciemos nāk... Otrajā daļā mūziķu sastāvu papildina pūtēju kvintets no Mirage Jazz orchestra un mēs pārvēršamies par smalku estrādes orķestri - Slaveno Rīgas orķestri, kurš izpilda arī vairākas jaunas dziesmas, tostarp šobrīd jau populāro - Rīgas sirds.”

 

Koncertprogrammā iekļautas visu laiku populārākās Normunda ieskaņotās dziesmas, sākot ar hītiem no pirmā albuma Vasarā sniegs, līdz pat Rozā un Viss var mainīties. Bez šaubām nav aizmirsts par albumu Nekur nav tik labi kā mājās, Lecam pa vecam un Zili brīnumi hītiem. Koncertā izskan arī daži pirmatskaņojumi.

 

Visus šobrīd pieejamos Normunda dziesmu albumus, arī nesen izdoto Labāko dziesmu izlasi, iespējams iegādāties koncertu norises vietās. Un uzreiz pēc koncerta noslēguma Normunds būs pieejams visiem, kuri vēlēsies nofotografēties ar viņu vai saņemt autogrāfu.

 

Turpinājums sekos nākamā gada sākumā!

 

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un internetā, kā arī koncertu norises vietās.
Biļetes cena:8, 6, 5,4, Ls


Informatīvi atbalsta – RADIO SWH

 

Rafails Balkins

SIA „Art Management”Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv