Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 18.oktobris  


20.oktobrī pirmā vēstures lekcija par foto pirmsākumiem Cēsīs

Cēsu Vēstures un Mākslas muzejs sagatavojis jaunu lekciju ciklu „Cēsu un Latvijas vēsture fotogrāfijās”. Piedāvātās lekcijas būs unikālas ar to, ka jaunie materiāli ir pēdējo gadu pētījumi un atrastā informācija līdz šim nekur nav bijusi publicēta.  

 

Vēsturnieka Tāļa Vigo Pumpuriņa trīs lekcijās būs stāstījums par foto pirmsākumiem Cēsīs un pirmajiem Cēsu fotogrāfiem, fotogrāfu līdzdalību Latvijas valsts simbolu izveidē, popularizēšanā un Borchardt fotogrāfu dzimtu no Cēsīm - kāda bijusi brāļu dalība pasaules izstādēs Krievijā un ārvalstīs. Arī šis lekcijas notiks reizi mēnesī, sākot ar oktobri.

 

Vēstures lekcijas notiks Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9). Pirmā lekcija 20.oktobrī plkst.17:30 par foto pirmsākumiem Cēsīs.

 

Pēc lekcijas iespēja apskatīt naksnīgās Cēsis, uzkāpjot restaurētajā Lādemahera tornī!

Ieeja: Ls 1,- ; Ls 0,50 - (skolēniem, studentiem, pensionāriem)

 


Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv