Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 18.oktobris  


Cēsu muzeja ekspozīcija „Cēsis- Latvijas vēstures simbols” tiek otrajā kārtā TAVA rīkotajā konkursā

Tūrisma Attīstības valsts aģentūras(TAVA) rīkotajā konkursā par veiksmīgāko tūrisma produktu  2012 Latvijā otrajā kārtā ir tikusi Cēsu Vēstures un mākslas jaunā ekspozīcija „Cēsis- Latvijas vēstures simbols”. Sākot ar 22.septembri TAVA mājaslapā www.tava.gov.lv notiks publiska balsošana, kuras rezultāti gan nenoteiks uzvarētājus, bet gan tas tiks ņemts vērā, kad komisija atkal kopā lems, kam piešķirt balvu.
 

No kopumā divdesmit konkursā „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2012” iesniegtajiem pieteikumiem uz konkursa otro kārtu izvirzīti desmit tūrisma produktu un vēl divi pretendēs saņemt īpašu veicināšanas balvu, ziņo Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA). Konkursa mērķis ir veicināt jaunu tūrisma produktu attīstību un popularizēt tos. Tūrisma produktam, kas pretendē kļūt par konkursa uzvarētāju, ir jāatbilst virknei kritēriju. Piedāvātajam tūrisma produktam jābūt kvalitatīvam, inovatīvam, ilgtspējīgam, ar augstu pievienoto vērtību, tam jābūt tādam, kas ir ne tikai interesants ārvalstu tūristiem, bet arī paredz tūristu iesaisti.

 

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ekspozīcija „Cēsis- Latvijas vēstures simbols” atvērta apmeklētājiem no š.g.1.jūnija. „Ekspozīciju jau apmeklējuši vairāk kā 13 000 apmeklētāju, vērtējuši Rundāles, Ventspils, Turaidas un Latvijas Nacionālā vēstures, Saldus u.c. muzeju speciālisti, kā arī mūsu valsts augstākās amatpersonas, un vēstures un kultūrvēstures jomā strādājošās autoritātes,” par ekspozīcijas popularitāti stāsta Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītāja Dace Tabūne.

 

Jau pēc dažām dienām, 22.oktobrī, TAVA mājaslapā www.tava.gov.lv  tiks atvērta īpaša sadaļa ar anketu, kur ikviens varēs izteikt savu vērtējumu par tūrisma produktiem, kas izgājuši finiša taisnē un pretendē iegūt titulu „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2012” kādā no trim kategorijām. Arī šo viedokli vērtēšanas komisija ņems vērā, lai noteiktu konkursa uzvarētājus. Pati komisija ar visiem konkursa otrās kārtas pretendentiem iepazīsies klātienē. Uzvarētājus paziņos gadskārtējā nozares sarīkojumā „Tūrisma Forums” 7. decembrī.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636;28342115

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv