Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 18.oktobris  


Cēsīs atjaunots bērnu un jauniešu klubiņš „ Katram savu sauli”

 Trešdien  17.oktobrī  svinīgi atklāja bērnu un jauniešu klubiņu  „Katram savu sauli”!

Projekta autores Linda Grundmane un Monta Cielava dalījās  priekā un pauda cerību, ka atjaunotais klubiņš ir mazs, bet nozīmīgs solis, lai padarītu pasauli labāku.

Klubiņš turpmāk būs Cēsu Bērnu un jauniešu centra „Spārni” paspārnē un aprūpē. Tā būs vieta kur bērniemm un jauniešiem aktīvi un radoši pavadīt laiku, kā arī lielajiem jauniešiem iespēja  darboties kā brīvprātīgajiem un realizēt savas idejas.

Jaunatdzimušo Klubiņu un tā darbiniekus bija ieradušies sveikt pašvaldības pārstāvji un draugi. Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja, Lolita Kokina izteica  atzinību par jauniešu entuziasmu, kuri,  ieguldot savu laiku un zināšanas, uzrakstīja projektu, lai centru varētu atjaunot, tāpat L. Kokina izteica  pārliecību,  ka šī vieta kļūs nozīmīga Saules ielas bērnu izaugsmei.

Klubiņa remonts un iekārtošana realizēti pateicoties Cēsu novada pašvaldības un Nīderlandes KNHM atbalstam!

Informāciju sagatavoja:

Iveta Jermolājeva

Cēsu Bērnu un jauniešu centrs

Jaunatnes lietu speciāliste


 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv