Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 19.augusts   Vārda dienu svin: Melānija, Imanta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 18.decembris  


Tiek organizēta maksas atbalsta grupa vardarbībā cietušām sievietēm

Lai sieviete tiktu mīlēta, viņai nav jābūt ideālai!
 


Jebkas, kas tiek lietots, lai otru cilvēku kontrolētu, pakļautu un pazemotu, ir vardarbība. Ir vajadzīgs liels spēks un apņemšanās, lai spertu soli un izšķirtos par to, ka varu un gribu runāt par savu sāpi, ka gribu kaut ko mainīt savā dzīvē, ka man ir nepieciešams atbalsts un varbūt ar savu pieredzi varu sniegt atbalstu citām sievietēm. To izdarīt nav viegli!

 

Bieži vien sieviete vairāk domā par citiem; par vīru, bērniem, aizmirstot par sevi un savām izjūtām, mērķiem dzīvē. Tām, kurām vardarbība bijusi pagātnē, krasi lēmumi dzīvē arī nav jāpieņem, bet būtiski ir saprast, kas ar mani notika, kāpēc tas notika un kādēļ tas aizvien nav manas domas atstājis. Ir svarīgi sakārtot domas, lai pagātne netraucētu dzīvot.

 

Sieviete, kura ir cietusi, kurai ir traumēts priekšstats par sevi un pasauli, ir svarīgi šo milzīgo izjūtu buķeti nenolikt kaut kur dziļā bezapziņas plauktā, bet gan izrunāt un izsāpēt, pat ja tas, ko jūt, šķiet, ir tikai vienaldzība.

 

Atbalsta grupa ir domāta gan tām sievietēm, kuras pašreiz cieš no vardarbības, gan tām, kuras fiziski ir pārtraukušas vardarbīgas attiecības, ir aiziets no varmākas, bet sieviete nav pārvarējusi vardarbības sekas. Sekas nav pārvarētas, kamēr sieviete nav pārtraukusi vainot sevi par vardarbību, kamēr neatsakās uzņemties atbildību par varmākas uzvedību, kamēr viņa neatzīst, ka viņai ir tiesības uz savām jūtām un domām.

 

Grupai ir paredzētas 10 tikšanās reizes Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” telpās. Maksa par grupu ir ls 3 par katru tikšanās reizi.

 

Grupai var pieteikties zvanot pa telefonu 29432459 vai 28858141,bet ja kādai ir ērtāk elektroniski: wildwinder@inbox.lv. Vai arī varat zvanīt, ja šaubāties - vai esmu piemērots grupai, vai mana situācija tiešām ir tik nopietna, kā tas īsti notiks utt.

Grupu vadīs psihoterapeite Ivita Puķīte un mākslas terapeite Iveta Jermolājeva.

 

Iveta Jermolājeva

Cēsu pašvaldības aģentūras

„Sociālo pakalpojumu

un sociālās palīdzības aģentūra”

Sociālais pedagogs

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv