Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 18.decembris  


Cēsu Pils gardie suvenīri Ziemassvētkos

Cēsu Pils suvenīri, Ziemassvētkus sagaidot, ir sarūpējuši jaunas un gardas dāvanas pilsētas viesiem un arī pašiem cēsniekiem.

 

Jaunums ir pussaldais Latvijas upeņu vīns, kas gatavots no tepat Vidzemē augušām ogām, radīs patīkamu noskaņu jebkuros svētkos. Vīns ikvienam cēsniekam vai viesim ienesīs mājās Cēsu garšu, jo tā bagātīgajā aromātā ir mazliet no Cēsu Pils senatnīguma un vecpilsētas romantikas.

 

Arī karstās šokolādes dzēriena cienītājus iepriecinās jaunums- Šokokarotes ar čili, ingveru, rozā pipariem. Elegantā iesaiņojumā tās lieliski noder kā dāvanas, kuras uzreiz var pagatavot.

 

Tiem, kas vēlas salto sveicienu sūtīt pa pastu, noderēs Šokopasta veidotās šokolādes, kas īpaši iepakotas, lai tās varētu sūtīt kā pastkarti. Šajos Ziemassvētkos saldās tāfelītes rotātas ar piparkūku sirsniņām, baltu eņģeli un zaļiem egļu zariem.

 

Cēsu Pils suvenīru Laimītes slēpj sevī iekausētu novēlējumu, kuru var atvērt gan turpat uz vietas, gan arī uzdāvināt draugam!

 

Cēsu Pils suvenīri ir laba iespēja iegādāties noderīgas un īpašas dāvanas svētkos!

Cēsu Pils suvenīri atrodas Pils laukumā 9.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636;28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv