Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 24.janvāris   Vārda dienu svin: Krišs, Ksenija, Eglons
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 19.janvāris  


Janvāra „Cēsu Vēstīs” sociālās jomas aktualitātes

Kopš 19.janvāra internetā lasāms un Cēsīs pieejams Cēsu novada laikraksta „Cēsu Vēstis” janvāra izdevums, kurā galvenokārt atspoguļotas sociālās jomas aktualitātes.

 

Laikraksta 1.lapā Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina garantētā minimālā ienākuma pabalsta saņēmējus un trūcīgās ģimenes ar bērniem saņemt AS Latvenergo elektrības norēķinu kartes, kā arī informē par to, ka Vaives pagasta iedzīvotāji var saņemt sociālo palīdzību gan Vaivē, gan Cēsīs.

 

Tāpat arī laikrakstā tiek skaidrota Cēsu pilsētas ielu tīrīšanas kārtība un pašvaldības ceļu fonda samazinājums un izlietošana.

 

Tā kā novadā aktualizējusies nepieciešamība pēc sociālās palīdzības, laikrakstā publicēti trīs pašvaldības saistošie noteikumi, kas nosaka sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanas un sociālo pabalstu piešķiršanas kārtību.

 

Vairāk par sociālo palīdzību Cēsu novadā šeit.

 

Atgādinām, ka laikraksts bez maksas tiek izplatīts Cēsu novada pašvaldības iestādēs, Cēsu klīnikā, Cēsu poliklīnikā, Sociālajā dienestā, lielveikalos Solo un Elvi, kā arī bibliotēkas lasītavā un pašvaldības administratīvajā ēkā Raunas ielā 4.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv