Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 19.janvāris  


15.februārī "Terem Kvartets" un "Melo M" Cēsīs

15.februārī Cēsu 2.pamatskolā plks. 19:00 koncerts "HBF dzimšanas diena un Valentīna diena! TEREM-KVARTETS un Trio Melo - M" .

Tas ir viens no cikla trīs koncertiem, kuri vēl notiks arī Rīgā 14.februārī un Liepājā 16.februārī.

"TEREM-Kvartets" no Krievijas kļuvis par vienu no pirmajiem ansambļiem, kuram izdevies atgriezties pie tautas atskaņotājmākslas pirmavotiem, apvienojot gan skomorohu tradīcijas (kompozīciju rašanās un atskaņošanas kolektīvo iedabu, teatrālisma un spēles garu, nopietnu un jokpilnu muzicēšanu), gan V. Andrejeva Lielkrievu orķestra iesāktā ceļa turpināšanu - proti, spēlēt dzīvu un laikmetīgu mūziku, aktīvi izmantojot tautas instrumentu tembrālās iespējas. Vairāk informācijas šeit.

Melo – M ir čellu trio, kas izveidots 2005. gadā. Grupas sastāvā muzicē trīs akadēmiski izglītoti čellisti – Kārlis Auzāns,Valters Pūce un Antons Trocjuks. Viņu repertuārā ir gan popmūzikas un rokmūzikas dziesmu versijas trim čelliem, gan tautas mūzika, klasiskā mūzika un modernā klasika. Vairāk informācijas šeit.

Biļetes uz koncertu nopērkamas Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Pils laukumā 9. Biļešu cenas 3,00Ls, 4.00Ls, 5.00Ls, 7.00Ls un 10.00LsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv