Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.februāris  


Cēsīs atklāja jaunuzcelto tirgus paviljonu uz laiku

Otrdien, 19. februārī, plkst. 11.00 notiks svinīga jaunuzceltā Cēsu tirgus paviljona atklāšanas ceremonija Cēsīs, Uzvaras bulvārī 24.

 

Tirgus no esošās teritorijas Valmieras ielā 2 pārcelsies uz pagaidu telpām Uzvaras bulvārī 24. Atklātais paviljons būs tikai pagaidu paviljons, kurā 400m2 atvēlēti pārtikas tirgošanai, bet 600m2 - rūpniecības preču tirgošanai.

 

Cēsu pilsētas domes Būvvaldes vadītājs un pilsētas galvenais arhitekts Jānis Zlaugotnis uzsver, kā jaunuzceltā būve Uzvaras bulvārī 24 ir apzināti novirzīta vistālākajā laukuma malā, lai vizuāli netraucētu autobraucējiem un neizceltos vadoties pēc pilsētas telpiskās kvalitātes aspekta. Galvenais arhitekts apstiprina, ka šī ēka kā pastāvīga būve pilsētas centrā atstāta netiks.

 

Cēsu pilsētas dome ar SIA „Cēsu tirgus” noslēgtajā zemes nomas līgumā un Plānošanas un arhitektūras uzdevumā ir noteikusi, ka tirgus paviljons Uzvaras bulvārī 24 ir celtne uz laiku līdz brīdim, kad SIA „Marno J” Valmieras ielā 2 un Dzintara ielā 3 pabeigs Tirdzniecības kompleksa, tai skaitā tirgus, celtniecību.

 

Valmieras ielā 2 esošie tirdzniecības kioski tiks demontēti, un līdz aptuveni marta vidum laukums būs atbrīvots būvniecības darbiem. Pašlaik ikvienam ir iespēja iegādāties tirdzniecības kioskus savām vajadzībām.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr. 4121677; 28645386

www.cesis.lv

laura.zauere@dome.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv