Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 19.marts  


Rāmuļu pamatskola saņem datorus


 

5.martā notika "Mykoob Latvia" ziedoto datoru nodošana vairākās skolās Latvijā, tai skaitā Rāmuļu pamatskolā.

"Mykoob Latvia" uzsāktajā labdarības projektā uzņēmumi un privātpersonas ziedojušas vairāk nekā 150 datorus un projekta sadarbības partneris Eksprespasts tos nogādā 32 skolām visā Latvijā, arī Rāmuļu pamatskolā. Kampaņa ir noritējusi ļoti veiksmīgi un plānots, ka Mykoob Latvia to turpinās kā pastāvīgu labdarības projektu.

Mykoob Latvia ikdienā strādā ar skolām un zina kopējo situāciju skolās, tāpēc arī nākotnē piedāvās iespēju uzņēmumiem un valsts iestādēm ziedot savu datortehniku skolām.


Mykoob ir internetā bāzēta mācību sociālā vide, kas Latvijas skolām tiek piedāvāta bez maksas. Šis ir ērts rīks, kas modernizē izglītības procesu un veicina informācijas apmaiņu starp izglītības procesā iesaistītajām pusēm - vecākiem, bērniem, skolotājiem un skolas vadību. Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv