Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 19.aprīlis  


Šodien RTU un Cēsu novada pašvaldība paraksta sadarbības līgumu

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un Cēsu novada pašvaldība 20. aprīlī, parakstīs jaunu sadarbības līgumu, kas paredz īstenot pasākumus augstākās tehniskās izglītības pieejamības veicināšanai Cēsu novada pašvaldības teritorijā, kā arī prezentēs projekta «Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs» attīstības plānus.

 

Līguma parakstīšana un prezentācijas notiks preses konferencē otrdien, 20. aprīlī, plkst. 11.00 Cēsu novada pašvaldībā, Cēsīs, Bērzaines ielā 5. Interesenti, kas no Rīgas vēlas doties uz preses konferenci ar RTU transportu, līdz 19. aprīļa vakaram aicināti pieteikties uz e-pastu: arturs.zeps@rtusp.lv. Pulcēšanās 20. aprīlī plkst. 8.30 pie RTU centrālās ēkas durvīm, Rīgā, Kaļķu ielā 1.

 

Saskaņā ar 2008. gada nogalē noslēgto sadarbības līgumu starp RTU un Cēsu rajona padomi, abi sadarbības partneri īsteno projektu «Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs» un projekta laikā veido mūsdienīgu biznesa centru, kas sekmē Vidzemes ekonomisko izaugsmi un inovāciju attīstību. Projekta gaitā tiek renovētas telpas Cēsīs, Poruka ielā 8, telpas Rīgā, Pulka ielā 3, Vidzemes reģionam ir izveidota uzņēmējdarbības, inovāciju un to attīstības stratēģija, kā arī aktivizēta uzņēmējdarbība un sadarbība ar ārvalstu sadarbības partneriem u.c.

 

RTU un Cēsu novada pašvaldība preses konferences laikā vēlas sniegt atskaiti par projekta laikā paveikto un iepazīstināt ar turpmākajiem plāniem.

 

Preses konferencē RTU rektors Ivars Knēts un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders parakstīts sadarbības līgumu, kura mērķis ir īstenot brīvprātīgās iniciatīvas augstākās tehniskās izglītības pieejamības nodrošināšanu Cēsu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā. Sadarbības līgums paredz jaunas aktivitātes, kas veicinās iedzīvotāju iespēju iegūt augstāko tehnisko izglītību Cēsu novadā.

 

Papildu informācija par Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centru:

http://www.vidzeme-innovation.lv

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Artūrs Zeps

RTU Studentu parlamenta

prezidents

Tālr.: 2 6566442

E-pasts: arturs.zeps@rtusp.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Egita Kancāne,

RTU Informācijas centra korespondente

Tālr.: 2 6430230, 6 7089455

E-pasts: egita.kancane@rtu.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv