Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 19.aprīlis  


Mainīta Cēsu novada pašvaldības administrācijas vieta


 Kopš šodienas, 19.aprīļa vairākas Cēsu novada pašvaldības administrācijas nodaļas atrodas Cēsīs, Bērzaines ielā 5. Arī sanāksmes, domes sēdes un komiteju sēdes notiek jaunajās administrācijas telpās.


Turpmāk administratīvajā ēkā Raunas ielā 4 atradīsies Komunālā nodaļa, Pieaugušo izglītības centrs, vairākas nevalstiskās organizācijas un iestādes. 
 

Lēmums par administrācijas atrašanās vietas maiņu tika pieņemts izvērtējot Cēsu rajona padomes reorganizācijas rezultātā Cēsu novada pašvaldības īpašumā nonākušo nekustamo īpašumu izmantošanas iespējas, kā arī lai nodrošinātu racionālu pašvaldības īpašumu apsaimniekošanu. „Patlaban vairākas pašvaldības iestādes atrodas privātos īpašumos, kas prasa papildus izdevumus par telpu īri, bet pašai pašvaldībai nākušas klāt jaunas telpas,” stāsta Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un pauž cerību, ka ar laiku pilnīgi visas pašvaldības iestādes pārcelsies uz pašvaldības īpašumiem. „Neskatoties uz to, ka ēkai Bērzaines ielā 5 nav nodrošināta piekļuve cilvēkiem ar kustību traucējumiem, viņu pieejamība pašvaldības darbiniekiem un vadībai tiks nodrošināta kā līdz šim, proti, Raunas ielā 4,” skaidro novada vadītājs.

 

Bērzaines ielā tagad izveidojies pašvaldības pakalpojumu centrs, jo tuvumā izvietotas vairākas pašvaldības iestādes. Bērzaines ielā 16/18 atrodas ”Sociālais dienests” un Bāriņtiesa, Bērzaines ielā 4 izvietojies Cēsu Bērnu un jauniešu interešu centrs, bet 100 metrus no pašvaldības administrācijas ēkas, Palasta ielā 11 atrodas Cēsu novada Dzimtsarakstu nodaļa un Cēsu Mākslas skola. Šo ēku apkārtnē ir pietiekams autostāvvietu skaits.

 

Pagaidām Raunas ielā 1 atrodas Izglītības nodaļa, bet tuvākajā laikā tā tiks izvietota Bērzaines ielā 16.

 

Sakarā ar pārcelšanās darbiem, vēl nav precizēta visu darbinieku kontaktinformācija. Tāpēc neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt uz Iedzīvotāju apkalpošanas centru pa tālruni 64161800.


Paredzēts, ka  26.aprīlī pie ēkas Bērzaines ielā 5 klātesot visiem administrācijas darbiniekiem, tiks pacelts Valsts karogs.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv