Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 19.aprīlis  


Cēsu 2.vidusskolā atklās māmiņu istabu


Trešdien 27.aprīlī pulksten 16.00 Cēsu 2.vidusskolā atklās māmiņu istabu. Tā būs speciāla telpa, kur jaunās māmiņas, kas vidusskolā mācās vakara vai dienas programmā, mācību laikā varēs atstāt savu mazuli auklītes uzraudzībā.

  Kā pastāstīja māmiņu istabas projekta virzītāja 2. vidusskolas direktora vietniece Ineta Lāce-Sējāne, mazuļa nākšana pasaulē ir liels un priecīgs notikums, taču, auklējot bērniņu, jaunās māmiņas nereti jūtas nošķirtas no sabiedrības, atstātas vienas ar savām rūpēm. Māmiņu istaba skolā rada iespēju jaunajām māmiņām turpināt mācības dienas vai vakara programmā un apgūt vidējo izglītību. Paredzēts, ka šī telpa ar laiku kļūs par vietu, kur māmiņas varēs regulāri tikties, būt sabiedrībā, dalīties pieredzē, apgūt jaunas prasmes, pilnveidoties.  

  Projektu izdevies īstenot pateicoties Vides un Reģionālās attīstības ministrijas un Cēsu novada pašvaldības finansējumam. Vēl ir jārod līdzekļi māmiņu istabas iekārtošanai.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv