Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 19.aprīlis  


ŠOKO PASTS ar Cēsu dizainu

Speciāli iepakota šokolādes tāfelīte ŠOKO PASTS – iespēja nosūtīt saldu sveicienu Latvijā un uz ārzemēm, turpina dažādot piedāvājumu un nu produktu var izsūtīt ar Cēsu dizainu.

 

SIA "Fresh One" valdes loceklis un idejas realizētājs Latvijā Mārtiņš Jarohovičs informēja, ka jaunais produkts ar ikdienā lietojamiem dizainiem šobrīd pieejams vairāk nekā 50 Narvesen tirdzniecības vietās. „Šoko pasts plāno attīstīt savu darbību, paplašinot tirdzniecības vietu skaitu, kā arī attīstot un piedāvājot vairākus jaunus dizainus. Sākot no 2011.gada arī juridiskas personas var kļūt par Šoko pasta klientiem un piedāvāt šokolādes pastkartes ar savu dizainu,” stāsta Mārtiņš Jarohovičs un piebilst, ka Rīga un Cēsis jau ir tikušas pie sava tāfelītes dizaina, kas jau ir pārdošanā.


„Pils” suvenīri, tirdzniecības vietā, kas atrodas Cēsu Jaunajā Pilī (Pils laukums 9), jau veiksmīgi tirgo ŠOKO pasta tāfelītes ar Cēsu viduslaiku pils attēlu. Suvenīru tirdzniecības konsultante Daina Priede atzīst, ka šokolādi visbiežāk iegādājas ārzemju tūristi kā suvenīru, bet ir bijuši arī vietējie iedzīvotāji, kas veiksmīgi izsūtījuši šokolādi kā sveicienu svētkos.

 

Jau ziņots, ka produkts radīts sadarbojoties trim Latvijas uzņēmumiem - Latvijas Pastam, Laimai un Fresh One, un tirdzniecībā parādījies 2010. gada nogalē ar Ziemassvētku, Valntīndienas un citu svētku dizainu. Tomēr tiek meklēti arī jauni partneri, kas būtu gatavi tirgot jauno produktu, un ŠOKO pasta izveidotāji ir atvērti jaunām sadarbības iespējām.

 

Papildus informācija par ŠOKO PASTU atrodama www.sokopasts.lv.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

  

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv