Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.aprīlis  


28.aprīlī Cēsīs notiks seminārs māksliniekiem un amatniekiem „Kā tirgoties starptautiskajā portālā ETSY”

28.aprīlī projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģiona attīstībai" ietvaros Cēsu Jaunajā pilī notiks dizaineres Ineses Liepiņas seminārs Cēsu un Tartu māksliniekiem „Kā tirgoties starptautiskajā portālā ETSY”

 

www.etsy.com ir visā pasaulē populārs interneta portāls, kurā ikviens var izveidot savu veikalu un pārdot rokdarbus, zīmējumus, amatniecības darinājumus – jebkurus priekšmetus, ko var pārsūtīt pa pastu. Etsy noteikums ir: drīkst pārdot tikai tās lietas, ko esi gatavojis pats, var pārdot materiālus vai arī īpašas senas (vintage) lietas. Etsy mārketings balstās tirgotāju savstarpējā sadarbībā, apvienojot individuālus veikaliņus plašā starptautiskā komūnā.

 

Dizainere Inese Liepiņa dalīsies pieredzē par tirgošanos Etsy - viņa šo iespēju veiksmīgi izmanto savu rokdarbu pārdošanai. Inese mācīs, kā atrast plašu noieta tirgu savam produktam, kā, atbalstot citus, kļūt pamanāmam milzīgajā portālā, kā sadarboties ar citiem tirgotājiem no Latvijas. Tiks pētītas preces dažādās cenu grupās, vienlaikus mācoties, kā aprēķināt pārdošanas cenu savam produktam.

 

Seminārs notiks angļu valodā Cēsu Jaunajā pilī 28.aprīlī plkst.11:00. Dalība seminārā BEZ MAKSAS!


Interesentus lūdzam pieteikt savu dalību līdz 22.aprīlim, atsūtot pieteikuma e-pastu projekta asistentei Elīnai Kalniņai uz e-pastu: elina.cesis@gmail.com.

 

Semināru organizē pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, Tartu Radošo Industriju centrs un biedrība „Mākslas izglītības centrs Trīs Krāsas” projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai" ietvaros ar Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansiālu atbalstu.

 

Projekta mērķis ir palielināt dažādu jomu mākslinieku nozīmi un lomu vietējo sabiedrību attīstībā, iesaistot māksliniekus radošo risinājumu veidošanā sabiedrības sociālām, vides un kultūras problēmām, kā arī veidot ilgtermiņa kultūras apmaiņu starp māksliniekiem, kultūras organizācijām un mākslu skolām Cēsīs un Tartu.

 

Semināra programma LEJUPLĀDEI

 

 

Papildus informācija:

Ilona Asare

Projekta vadītāja

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Tel.64127755, 27878275

Ilona.Asare@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv