Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 12.jūlijs   Vārda dienu svin: Indriķis, Ints, Namejs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.maijs  


Cēsis gatavojas Starptautiskajai vides aizsardzības dienai

No 5.-7.jūnijam Cēsīs norisināsies ikgadējās Starptautiskās vides aizsardzības dienas pasākumi. Vides dienu programmā paredzēti pasākumi dažādām mēŗķauditorijām, kas rosinās domāt un rīkoties videi draudzīgi.

 

5.jūnijā

·         jau no plkst.10.00 Pils dārzā mazos cēsniekus priecēs un uz rotaļām par vides aizsardzību aicinās Latvijas Zaļā punkta atraktīvs personāžs;

·         No plkst. 10.30 – līdz 14.00 Cēsu Pils dārzā ZAAO rīkos vides projekta Cilvēks vidē darbu izstāde;

·         no plkst. 12.00 līdz plkst.13.300 laukumā pie Zvaigznes grāmatu nama Vides Aizsardzības klubs aicina uz muzikāli kultūrizglītojošu akciju;

·         12.00 – 14.00 Izbraukuma EKO laukums Pils dārzā - atnes otrreizējās izejvielas un saņem pārsteiguma balvu no ZAAO! Cēsnieki ir aicināti uz norises vietu nogādāt otrreizējās izejvielas, ko iespējams nodot EKO laukumā – makulatūru, PET dzērienu pudeles, nolietotu sadzīves tehniku, pretī saņemot informāciju par atkritumu šķirošanas iespējām Cēsīs, kā arī pārsteiguma balvas no ZAAO. Aktivitāte saistīta ar to, ka jūlijā Cēsīs, Bērzaines ielā 31 tiks atklāts otrais EKO laukums Cēsīs.

 

 

7.jūnijā

  • plkst.11 – 14.00 Pils laukumā sāksies izcīņa par balvu orientēšanās sacensībās „Iepazīsti Cēsu dabu!”. Notiks arī nūjošana gida pavadībā. Gaidāmas pārsteiguma balvas pavasara talciniekiem un citi interesanti pasākumi!
  • no plkst.11.00 – plkst.14.00, laikā, kamēr notiks orientēšanās Pils laukumā SIA „Ragn sells” demonstrēs savu jauno, tikko iegādāto videi draudzīgo atkritumu savākšanas mašīnu, darbosies SIA „Ragn sells” personāžs ar rotaļām un loteriju, kā arī klātesošos informēs par  pareizām šķirošanas  iemaņām, iespējām un nozīmību.

 

 

Pasākumus finansiāli atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds un Cēsu pilsētas dome.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļa un Attīstības plānošanas nodaļa

T.64121677; 28645386

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv