Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.maijs  


Nodarbības vecākiem - Ar dvēseli plaukstā...

Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrā uzsāktas nodarbības vecākiem un bērniem vecumā no 1 – 4 gadiem.

Vecāki, kuri iesaistījušies šajās nodarbībās atzīst, ka bieži vien pietrūkst zināšanu, kā veiksmīgāk atrast kopīgu valodu ar savu divgadnieku, kā disciplinēt savu trīsgadnieku bez strīda un sodīšanas, kā izprast sava četrgadnieka emocijas un veicināt viņa attīstību... Cik liela ir vecāku loma bērna dzīvē? Un kas vispār ietilpst vecāku pienākumos – vai iemācīt mazulim būt paklausīgam, vai drošam un pārliecinātam par savām spējām, vai rotaļāties kopā ar bērnu, vai gluži pretēji būt tikai robežu noteicējam – šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem tika meklētas atbildes pirmajā nodarbībā kopā ar Centra direktori Diānu Briedi.

Vecāki apzinās, ka, audzinot bērnu, uzreiz darīt kaut ko „pareizi” tomēr ir daudz vieglāk nekā labot kļūdaino. Dzīves pirmie gadi ir pamats visai bērna turpmākajai dzīvei – kā viņam veiksies ar dzīves prasmju apguvi, kā veiksies ar mācību apguvi skolā, kādas attiecības viņš pratīs veidot ar līdzcilvēkiem.

Cerams, ka šajās 18 ģimenēs, kas iesaistījušās nodarbību ciklā ,,Ar dvēseli plaukstā” augs mīlēti, saprasti, uzklausīti un disciplinēti bērni, kas rīkosies saskaņā ar savu sirdsapziņu, pratīs risināt problēmas un būs ļoti, ļoti aktīvi, zinātkāri un radoši. Lieliski, ka uz pirmo nodarbību no divām ģimenēm ieradušies bija gan māmiņa, gan tētis.

Nodarbībās vecākiem kopā ar bērniem tiks veicināta mazuļu attīstība, sadarbības prasmes, tās būs radošas un interesantas. Tās organizēs centra psiholoģe B.Griščuka un mūzikas skolotāja A.Svetoka.

Nodarbības tiek organizētas ar Cēsu rajona padomes finansiālu atbalstu projekta ,,Iedzīvotāju iniciatīvas un mūžizglītības iespēju veicināšana Cēsu rajonā” ietvaros. Projekts tiek īstenots līdz novembrim.

 

Informācija par Centrā organizētajām nodarbībām: www.cesis.lv sadaļā Jauniešiem

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv