Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 19.maijs  


Sporta skolā izlaidums

21.maijā 51. reizi notiks Cēsu pilsētas Sporta skolas izlaidums.

Pasākums jau otro gadu ar viesu nama „Rakši” atbalstu norisināsies pavasarīgi brīvā gaisotnē. Ceram, ka to kuplinās un aktivitātēs iesaistīsies arī nama saimnieki - draudzīgās Dienvidamerikas lamas, alpkas, gvanako un kamieļu pārītis.

Šogad neierasti kuplā skaitā apliecības par profesionālās ievirzes izglītības sportā apguvi saņems 68 basketbola, vieglatlētikas, orientēšanās, BMX, volejbola, biatlona, slēpošanas, badmintona un futbola nodaļu 14 treneru  audzēkņi.

Lai izaudzinātu labu  sportistu, nepieciešams ilgs laiks un mērķtiecīgs darbs. Daudzi jaunie sportisti pat neapzinās, ka trenerim viņa darbs ir sirdslieta un vēlāk grūti šķirties no audzēkņiem.

Tikpat grūti treneriem ir atgriezties sākuma punktā un uzsākt treniņu procesu ar pirmā apmācības gada audzēkņiem. Tāds ir pedagoga darbs - jāprot būt „viļņa” virsotnē un atkal atgriezties sākumā.

Kā mierinājums un gandarījums, nenoliedzami, ir tas, ka sasniegts mērķis- audzēkņi veidojušies par veseliem, fiziski, garīgi un emocionāli attīstītām personībām, kas motivētas aktīvam, kustīgam dzīvesveidam un apzinās sporta nozīmi savā dzīvē.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv