Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 19.maijs  


Cēsīs noslēgušies gidu kursi

Ceturtdien, 21.maijā Cēsu Pils kompleksā esošie un topošie tūrisma gidi, kas piedalās CPA „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” rīkotajos gidu kursos, saņems apliecību „Ekskursiju vadītājs Cēsu pils kompleksā”. 

Gidu kursos e-vidē piedalās profesionālie tūrisma gidi, kuri sadarbojas ar Latvijas tūrisma operatoriem, bet klātienes kursos dalībnieki ir dažāda vecuma interesenti no Cēsīm un apkārtnes, kas vēlas strādāt par gidiem Cēsīs vai vienkārši uzlabot savas zināšanas par vēsturiskajiem notikumiem Cēsīs un Cēsu Pils kompleksā.

VVTC jau otro gadu organizē e-gidu kursus un sesto gadu klātienes gidu kursus ar mērķi uzlabot apmeklētājiem pieejamās informācijas kvalitāti par Cēsu pilsētu un Cēsu Pils kompleksu.

No šā gada Cēsu pils kompleksā ekskursijas drīkst vadīt tikai tie gidi, kuri ir saņēmuši ekskursiju vadītāja apliecību.

Bieži tieši profesionāli, atraktīvi gidi ir tie, kas paliek atmiņā tūristam, apciemojot pilsētu. Tieši gidi parasti ir tie, kas iepazīstina ar mūsu pilsētu vai pili arī ievērojamākos pilsētas viesus.

 

Ieva Malceniece

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

Attīstības un komunikācijas nodaļas vadītāja

Tālr.  +371 64127755, +371 26542116

ieva.malceniece@cesis.lv

www.vvtc.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv