Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 19.jūnijs  


Rotaļu un atpūtas laukums jaunajiem cēsniekiem - skeitparks

Cēsu bērnu un jauniešu aktīva piedalīšanās sabiedriskajos procesos būtiski ietekmē pilsētas attīstību pašlaik un nākotnē. Lai veicinātu jauniešu interešu attīstību ir svarīgi atbalstīt dažādas jauniešu pašiniciatīvas, kas nodrošinās arī to, ka darboties gribošie jaunieši savas ieceres īstenos savā pilsētā un neaizplūdīs uz galvaspilsētu.

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu un nodrošinātu vispusīgāku jauniešu brīvā laika pavadīšanu Cēsu pilsētas dome sadarbībā Bērnu un ģimenes lietu ministriju uzsākusi projekta „Rotaļu un atpūtas laukums jaunajiem cēsniekiem - skeitparks” ieviešanu. Projekta ietvaros tiks izveidots publiski pieejams rotaļu un atpūtas laukums – skeitparks, kur jaunieši varētu aktīvi pavadīt savu brīvo laiku un organizēt dažāda veida sporta un izklaides pasākumus.

Projekts tika pieteikt projektu konkursam „Vides pielāgošana sporta aktivitāšu nodrošināšanai jauniešiem” un saņēma atbalstu 3000 LVL apmērā no Bērnu un ģimenes lietu ministrijas. Projekta kopējās izmaksas sastāda 3900 LVL.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv