Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.jūnijs  


NBS Instruktoru skolu absolvē 38 jaunākie instruktori

Piektdien, 20.jūnijā plkst.11.30 Cēsīs, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolā notiks 27. „Jaunākā instruktora” kursa izlaidums, kuru sekmīgi beigs 38 jaunākie instruktori no dažādām NBS vienībām. Septiņu nedēļu laikā kursanti apguva nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai viņi spētu patstāvīgi vadīt nodaļas personālu ikdienā un mācībās jebkurā NBS vienībā.

Ievērojot kursa tradīcijas, 19.jūnijā kursanti piedalīsies talkā Cēsu pilī, kā arī sakops Cēsu kaujās kritušā nezināmā Igauņu karavīra kapavietu Veišāros Cēsu pievārtē. Plkst.22.30 kursa beidzēji dosies lāpu gājienā uz Cēsu pils parku, kur svinīgi dos “Instruktora solījumu” un saņems jaunākā instruktora kvalifikācijas zīmes.

Kopš NBS Instruktoru skolas dibināšanas šis ir 27. „Jaunākā instruktora” kurss, kura mācību programmu līdz šim sekmīgi ir apguvuši 829 NBS karavīri.

„Jaunākā instruktora” kurss ir pirmais instruktoru sastāva karjeras kurss, kuru sekmīgi pabeidzot, karavīriem ir tiesības saņemt kaprāļa dienesta pakāpi un dienēt jaunāko instruktoru sastāvā. Pēc četru gadu dienesta, instruktori varēs turpināt savu izaugsmi „Instruktora” kursā lai apgūtu seržanta pakāpes iegūšanai nepieciešamās zināšanas.

NBS Instruktoru skolas vadība izsaka pateicību Cēsu pilsētas un rajona iedzīvotājiem un pašvaldībām par izpratni un sniegto atbalstu apmācību procesa nodrošināšanā, kā arī Vidzemes vēstures un tūrisma aģentūrai par iespēju realizēt karavīru patriotiskās audzināšanas pasākumus un uzturēt kursa tradīcijas.

           

Informāciju sagatavojis

NBS Instruktoru skolas

Mācību un plānošanas daļas virsnieks

virsleitnants Guntis Karlsbergs

Tālrunis: 64101437

e-pasts: Guntis.Karlsbergs@mil.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv