Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.jūnijs  


Apstiprināts Cēsu pilsētas pašvaldības 2007.gada publiskais pārskats

Cēsu pilsētas dome ar 2008.gada 19.jūnija sēdes lēmumu Nr. 570 (prot.Nr.11) apstiprinājusi Cēsu pilsētas pašvaldības 2007.gada publisko pārskatu.

 

Publiskajā pārskatā ir apkopota informācija par 2007.gada veikumu Cēsu pilsētā, kas dod iespēju izvērtēt sasniegto aizvadītajā gadā un apzināt nākošos darbus.

 

Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders aicina iedzīvotājus iepazīties ar pārskatu un izteikt savu vērtējumu: „Realizējot projektus pašvaldības galvenā prioritāte vienmēr ir un būs cēsnieku labklājība, laba izglītība, ērta sadzīve, tīra vide un sociālais atbalsts. Šajā pārskatā vienkopus redzami paveiktie darbi katrā pašvaldības pārraudzībā esošajā jomā, kuru rezultāti ir apliecinājums mūsu prioritātēm. Publiskais pārskats ir pašvaldības atskaite iedzīvotājiem, ko nepieciešams vērtēt, analizēt un arī kritizēt. Esam atvērti jaunu ideju un pilsētnieku vēlmju realizācijā. Tāpēc gaidīsim konstruktīvus priekšlikumus gan pilsētas attīstības veicināšanai, gan iedzīvotāju informētības pilnveidošanai. Sīkāk par pašvaldības darbu 2007.gadā aprakstīts vadības ziņojumā.”

 

Ar Cēsu pilsētas pašvaldības 2007.gada publisko pārskatu var iepazīties darba laikā Cēsu pilsētas domē, Iedzīvotāju apkalpošanas centrā Cēsīs, Raunas ielā 4, Cēsu Centrālajā bibliotēkā Cēsīs, Raunas ielā 1 un drīzumā arī Cēsu pilsētas mājas lapā- www.cesis.lv.

 

Cēsu pilsētas pašvaldības 2007.gada publiskais pārskats apstiprināts pamatojoties uz likuma „Par pašvaldībām” 72.pantu un likuma „Par budžetu un finanšu vadību” 14.panta 3.daļu.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Cēsu pilsētas dome

Tālr. +371 64121677

Mob. +371 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv