Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 20.janvāris   Vārda dienu svin: Oļģerts, Orests, Aļģirds, Alģis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.jūnijs  


Fonofest apmeklētāji varēs piedalīties radošajā darbnīcā „SHITART”

Informācija presei

2008. gada 19. junijā

 

Fonofest apmeklētāji varēs piedalīties radošajā darbnīcā „SHITART”


Sekojot radošās darbnīcas devīzei: „Kā no mēsliem pagatavot mākslu un tad no mākslas atkal pagatavot mēslus!” projekta „SHITART” ietvaros Fonofest apmeklētāji varēs šķirot atkritumus un iepazīties ar netradicionāliem veidiem, kā tos izmantot atkal.

Katru gadu Fonofest viesi saskaras ar jautājumu – ko darīt ar atkritumiem? Iepriekšējos gados festivāla organizatori centušies šo problēmu risināt, izvietojot maksimāli daudz atkritumu urnu visā teritorijā. Taču jau pagājušogad radās ideja, ka iespējams šo problēmu risināt daudz efektīvāk. Tālab tika piesaistītas mākslinieces, kas jau iepriekš bija realizējušas līdzīgu akciju.

Radošās darbnīcas ietvaros vispirms atkritumi tiks šķiroti, varēs saņemt konsultācijas, kā tas pareizi jādara un kāpēc būtu ieteicams to darīt ikdienas dzīvē. Pēc tam ikvienam būs iespēja piedalīties konkursā mākslinieču vadībā veidojot instalācijas no jau sašķirotajiem atkritumiem un tādejādi tos izmantojot otrreiz. Turklāt katrs instalācijas autors tiks nofotografēts, un foto tiks ievietots mājas lapā, lai popularizētu atkritumu šķirošanas ideju. Protams, neiztikt arī bez balvām.

Projektu realizē Biedrība „Output”. Tas guvis finansiālu atbalstu Cēsu rajona padomes rīkotajā projektu konkursā, kā arī to atbalsta SIA ZAAO.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv