Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.jūnijs  


Svinīgi atklāj Baltijas jaunsargu nometni „Baltijas sargi 2012: Cēsis cauri gadsimtiem”

Šorīt, 19. jūnijā Cēsīs, atpūtas un sporta bāzē „Pipariņi”, notika Baltijas valstu jaunsargu nometnes „Baltijas sargi 2012: Cēsis cauri gadsimtiem” svinīgā atklāšana. Kopumā bija sapulcējušies 126 dalībnieki no visām Baltijas valstīm, tai skaitā 18 jaunieši no Cēsīm.

Rekrutēšanas un jaunsardzes centra direktors Druvis Kleins sveica klātesošos, pēc tam sekoja Baltijas valstu himnas. Nometnes dalībniekus sveica arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders. Uzrunā viņš uzsvēra vienotības spēku, kas savulaik palīdzējis Cēsu kaujās. Priekšsēdētājs novēlēja izmantot lielisko iespēju gūt pieredzi, sadarbojoties ar jaunsargiem no citām valstīm.

Pēc nometnes atklāšanas ceremonijas notiks militarizētas stafetes. Savukārt vakarā jaunieši piedalīsies viktorīnā par NATO un Cēsu pilsētas vēsturi.

Jau ziņots, ka Rekrutēšanas un jaunsardzes centrs un Latvijas Transatlantiskā organizācija no 18. līdz 22. jūnijam atpūtas un sporta bāzē „Pipariņi”, Cēsīs un tās tuvākajā Gaujas Nacionālā parka teritorijā organizē vasaras nometni jaunsargu organizācijām no Baltijas valstīm - „Baltijas sargi 2012: Cēsis cauri gadsimtiem”.

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Saulīte

Cēsu novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību jaunākā speciālisteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv