Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 19.jūlijs  


Kopā varam

Otrdien Cēsīs Avotu ielejā notika kārtējā Hipotēkas bankas un Cēsu pilsētas domes rīkotā akcija - talka „Mēs paši”. Ar vēlmi sakopt vidi ap sevi un gūt gandarījumu par kopīgi paveikto darbu bija ieradušies ap pussimts tuvāki un tālāki Cēsu pilsētas un rajona iedzīvotāji.

 

Kā stāsta Cēsu pašvaldības ainavu arhitekts Jānis Sirlaks, talkas uzdevums bija sagrābt nopļauto zāli, nozāģēt bīstamos kokus, nojaukt pamesto bunkuru, kā arī iestādīt jaunus dekoratīvos krūmiņus. "Paveikts ir ļoti daudz!" secina J.Sirlaks.  

 

Tehniku, darbarīkus, pusdienas nodrošināja Hipotēku banka. Sakopšanas darbos piedalījās arī Cēsu uzņēmumi „TG Zaļumi”, „Kom Auto” un „Rasmanis & Dankers”.

 

Aktīvās talkotājas Sintija Millere (13.g.) no Niniera ezera puses, Rita (12.g.) un Vita Eglītes no Vaļņu ielas uz talku bija ieradušās jau pusstundu pirms tās sākuma un atzīst, ka darbs patīkot, jo vēloties sakopt vidi ap sevi. Citi par talku uzzināja no kaimiņiem, citi - apmeklējot banku, vēl kāds izlasījis reklāmas.

 

Talkas noslēgumā pilsētā tapa par vienu skaistu un sakoptu vietu vairāk. Talcinieki tika cienāti ar sātīgām pusdienām, aizpildīja anketas un piedalījās momentloterijā. Katrs talkotājs saņēma arī piemiņas dāvanu - Hipotēkas bankas grāmatu „Vīzijas” un šokolādes naudiņas. Vakarā Cēsu pils parka estrādē notika bezmaksas koncerts, uzstājās grupa BELLACORD, kas bija ļoti plaši apmeklēts.  

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T. 4121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv