Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.jūlijs  


Floristu konkursam var pieteikties līdz 2.jūlijam

Šogad 19.jūlijā Cēsīs notiks sestais ikgadējais floristikas konkurss „Cēsis 2008”, kurā no visas Latvijas tiks pulcināti floristi, mākslinieki, ziedu kompozīciju veidotāji, lai veidotu ziedu gobelēnus par tēmu „Iededzies par Latviju”. 

 

Floristikas konkursā katram dalībniekam vai dalībnieku grupai, ziedu un floristu saloniem, klubiem, centriem un individuālajiem dalībniekiem būs iespēja nodot savu sveicienu Latvijai deviņdesmitajā gadadienā, veidojot florālu gobelēnu konkursa rīkotāju piešķirtajā arkas veida karkasā.

 

Kā stāsta pilsētas domes ainavu arhitekts Jānis Sirlaks, parasti atsaucība vērojama diezgan iela: „Tā kā komandas dalībnieku skaits ir neierobežots, reizēm konkursā piedalās vairāk nekā simts floristi. Līdzīgi pasākumi notiek arī Ventspilī, Rīgā, Bulduros. Katram ir sava tēma un ziedu kompozīcijas veids, arī Cēsīs, kur ziedu kompozīcijas jau vairākus gadus tiek veidotas arkas veida karkasos.”

 

Konkursa dalībnieku reģistrācija notiks 19. jūlijā no plkst. 8.00 - 9.00 Cēsīs “Vidzemes Vēstures un tūrisma centrā”, Baznīcas laukumā 1. Konkursa sākums – pēc reģistrācijas līdz plkst.14.00.

 

Pabeigtie darbi vēl vismaz trīs dienas pēc konkursa būs izstādīti aplūkošanai Torņu ielā, Cēsīs.

 

Floristikas konkursā paredzēts arī balvu fonds - Ceļojošais kauss “Cēlā lilija”, ceļazīmes uz starptautiskiem floristu pasākumiem, skatītāju simpātijas un citas balvas. Konkursu vērtēs žūrija. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 19. jūlijā pēc svētku dalībnieku gājiena Vienības laukumā.

 

Interesenti aicināti savu dalību konkursā pieteikt līdz 2008.gada 2. jūlijam Cēsu pilsētas domē Raunas ielā 4, Cēsīs, vai pa e-pastu: janis.sirlaks@dme.cesis.lv (pilsētas Ainavu arhitekts).

 

Konkurss norisināsies vienlaicīgi ar Cēsu pilsētās svētkiem ”Uzziedi Cēsīs”, kur visas dienas garumā pilsētā notiks ar ziedu tēmu saistīti pasākumi.

 

Konkursa nolikums

 

(Nolikums pieejams arī Cēsu pilsētas domes Komunālajā nodaļā pie 102.kab., Raunas ielā 4 vai pa e-pastu: janis.sirlaks@dome.cesis.lv (Ainavu arhitekts)).

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv