Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.jūlijs  


ŠODIEN Cēsis kļūs par ziedošāko pilsētu Latvijā

Cēsis – senatne mūsdienās,

   kur savijas viduslaiku romantika ar šodienas krāsām,

      kur priecē ziedu un dabas burvība,

         kur dzīvo radoši un viesmīlīgi cilvēki,

            kur nerimst ikdienas gars…

 

Tieši sestdien, 19.jūlijā, 802 gadus senās Cēsis ietērpsies ziedu tērpā un kļūs par ziedošāko pilsētu Latvijā, jo šajā dienā Cēsis svin savus svētkus „Uzziedi Cēsīs”! Ikviens, kas šajā dienā būs pabijis Cēsīs, līdzi nesīs to neizmirstamo svētku sajūtu, jo padomāts ir par visiem! Tāpēc, nāc un uzziedi Cēsīs!.

 

Visas dienas garumā notiks krāšņi, ziedoši, atraktīvi un skanoši pasākumi, to vienojošais motīvs ir ziedi! Uzziedēt Cēsīs ikviens varēs pilsētas ielās, laukumos un parkos, jo ik uz soļa gaidīs dziesmas un dejas, koncerti un mode, konkursi un balvas, spēles un izklaide, tirdziņi un izstādes, mainīšanās ar zaļajiem draugiem un citas interesantas norises. Svētkiem izveidotajā īpaši plašajā un visaptverošajā programmā iekļautās aktivitātes iepriecinās un ikdienas dzīvi izrotās gan Cēsu pilsētas iedzīvotājiem, gan viesiem.

 

Pasākumos piedalīsies tādi Latvijā zināmi un iemīļoti dziedātāji kā Zigfrīds Muktupāvels, Olga Rajecka, kā arī ar Cēsīm saistīti mūziķi un grupas, Cēsu deju kolektīvi un daudzi citi mākslinieki.

 

Visas dienas garumā notiks Latvijai veltītā unikālā lielformāta zieda „Tev, Latvija” veidošana, kura radīšanā ar savu līdzi atnesto ziediņu varēs piedalīties ikviens. Apmeklētājiem durvis svētku noskaņās ar neikdienišķiem pasākumiem vērs „Zvaigznes” grāmatu nams, Galerija „Dūja” un Cēsu kultūras centrs ar fotoizstādēm, kā arī aicinās Rīgas iela ar Amatnieku tirdziņu.

 

Būs vienreizējā iespēja vērot modes skati, iejusties viduslaiku tēlos un piedalīties ar viduslaiku noskaņu piepildītos pasākumos fotosalonā „Kā sendienās..”, Baznīcas laukumā un Pils dārzā. Tiem, kas atzīst veselīgas vides nozīmi savā dzīvē, būs iespēja tikties ar radniecīgi domājošajiem Vides aizsardzības kluba un „Dzīvo zaļi!” akcijas rīkotajos pasākumos Pils laukumā. Bērnus īpaša programma sagaida Maija parka Bērnu laukumā, apmeklētājus ar mākslinieciski virzītu domāšanu – Maija parkā „Daiļā mūza”, jauniešu auditorijai atbilstošas atrakcijas un atmosfēra Skeitparkā, sportiskos apmeklētājus – Cēsu Pastariņa pamatskolas sporta laukumā, un vēl, un vēl..

 

Ziedu svētkus noslēdzot, svētku dalībnieki, iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties lielajā svētku gājienā, kas sāksies plkst.16.10 Vienības laukumā un, caurvijot svētku norises vietas, pulcinās svētku dalībniekus. Savukārt vakarā visus izkaitēs leģendārais Imantdienu koncerts Cēsu Pils parka estrādē un svētku balle ar grupu „Bet Bet” Vienības laukumā.

 

 

 

 

 

 

  • Svētku gājiens sāksies plkst.16.10 pie Cēsu pilsētas domes, Raunas ielā 4. Visi aicināti pievienoties gājienam arī no svētku norises vietām! Gājiena maršruts: Raunas iela – Noliktavas iela – Dzintara iela – Valmieras iela – Niniera iela – Skeitparks – Bērnu laukums (Maija parks) – Pils laukums - Pils dārzs – Torņa iela – Baznīcas laukums – Rīgas iela – Vienības laukums. Gājienā piedalīsies arī Cēsu pilsētas vadība, un tas solās būt gan skanošs un krāšņs, gan pārsteigumiem pilns!

 

 

Brauciet atpūsties uz Cēsīm un izbaudiet krāšņus svētkus Vidzemes sirdī jau 19.jūlijā!

 

Svētkus organizē Cēsu kultūras centrs un Cēsu pilsētas dome.

 

Svētkus atbalsta:

Vidzemes plānošanas reģions,

Valsts Kultūrkapitāla fonds,
A/S Hansabanka,

DRUVA Cēsu rajona laikraksts,

Cēsu Sv.Jāņa baznīca,

Žurnāls IEVA,
SIA CED,
Z/S Kliģeni,
Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs,
Cēsu 4.arodvidusskola un Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola.

 

Kontaktinformācija par svētkiem:

Ija Groza, svētku producente – t.64122922
Svētku mājas lapa: http://svetki.wordpress.com/

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv