Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 19.jūlijs  


ŠODIEN Cēsīs apbalvos labākos sētniekus, gaisa dārzu īpašniekus un floristiem dāvinās biļetes uz Imantdienām

Šodien, 19.jūlijā, Cēsīs apbalvos konkursu „Labākais sētnieks Cēsīs” un „Labākais gaisa dārzs” laureātus! Apbalvošana notiks Cēsu pilsētas svētku „Uzziedi Cēsīs” laikā Cēsu Izstāžu namā plkst. 15.20. Konkursu laureāti un to pieteicēji saņems atzinības rakstus un naudas balvas.

 

Kopumā no iedzīvotājiem tika saņemti 35 pieteikumi par sētnieku veikumu, kā arī novērtēti 22 Gaisa dārzi Cēsu pilsētā.

 

Cēsu sētnieku veikumu varēja pieteikt četrās kategorijās: privātmāju sektors, pašvaldības teritorija, daudzdzīvokļu mājas, un sabiedriskās ēkas, nosaucot vai nu adresi vai paša sētnieka vārdu un uzvārdu. Privātmāju sektorā kā labākie izvirzīti: Festivāla iela 7, Viršu iela 3 un Pērļu iela 2; pašvaldības teritorijā: Pils parks, Maija parks un Valentīna Žvīgure; daudzdzīvokļu māju sektorā: Festivāla 44, Zirņu 17, Lenču 44b, savukārt sabiedrisko ēku sektorā: Pils iela 7, Valmieras iela 6 un t/c Maxima.

 

Gaisa dārzu konkursā laureātus vērtēja četrās kategorijās. Kā labākie kategorijā Iestāde nominēti SIA „East-West Transit” (Birzes iela 2), Cēsu pilsētas pansionāts (Kovārņu 20) un frizētava „Elegance” (Vaļņu iela 9). Komisija uzsver, ka šogad laureātiem nominētas tās iestādes, kas konkursam pieteiktas pirmo reizi, tādā veidā motivējot arī citas iestādes veidot Gaisa dārzus nākamajos gados. Komisija atzīmē, ka visi Cēsu iestāžu veidotie Gaisa dārzi ir īpaši atzīmējami kā vizuāli pievilcīgi un kopti. Daudzdzīvokļu māju sektorā nominēti L.Paegles iela 2d, Saules iela 7 un Valmieras iela 15. Balkonu un lodžiju sektorā kā veiksmīgāk veidotie gaisa dārzi nominēti Akmens iela 1-16, Turaidas iela 3-5 un Lenču iela 50-16; savukārt privātmāju sektorā: Briežu iela 14a, J.Poruka iela 11 un Festivāla iela 36.

 

Jau ziņots, ka sestdien, 19.jūlijā 802 gadus senās Cēsis ietērpsies ziedu tērpā un kļūs par ziedošāko pilsētu Latvijā, jo šajā dienā Cēsis svin savus svētkus „Uzziedi Cēsīs”! Svētkiem veidota īpaša programma, visām interesēm!

 

Pilsētas svētku laikā notiks arī tradicionālais floristikas konkurss „Cēsis 2008”, kur tā dalībniekiem dāvinās brīvbiļetes uz Imantdienu koncertu! Floristi veidos ziedu gobelēnus arkas veida karkasā par tēmu „Iededzies par Latviju!”.

 

Pilsētas svētku laikā Cēsu iedzīvotāji un viesi veidos lielformāta ziedu „Tev, Latvija!”, ko dāvās Latvijai tās 90.dzimšanas dienā. Zieda radīšanā Vienības laukumā ar līdzpaņemtajiem ziediem visas dienas garumā varēs piedalīties ikviens svētku apmeklētājs.

 

Savukārt svētkus noslēdzot, to dalībnieki, iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties lielajā svētku gājienā, kas sāksies plkst.16.10 Raunas ielā un, caurvijot svētku norises vietas, pulcinās svētku dalībniekus. Savukārt vakarā visus izklaidēs tradicionālais Imantdienu koncerts Cēsu Pils parka estrādē un svētku balle ar grupu „Bet Bet” Vienības laukumā.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv