Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 19.jūlijs  


Norit pazemes atkritumu savākšanas konteineru mazgāšana


SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO) šajās dienās veic izbūvēto pazemes atkritumu savākšanas konteineru ikgadējo mazgāšanu daudzdzīvokļu māju kvartālos Valmierā, Cēsīs un Limbažos.

 Jaunā atkritumu savākšanas konteineru sistēmas ieviešana tika uzsākta 2009.gada jūnijā un uz šodienu pazemes atkritumu savākšanas konteineru laukumi – EKO punkti ir izveidoti vairākos daudzdzīvokļu māju kvartālos Cēsīs, Valmierā un Limbažos. Kopumā ir uzstādīti 45 pazemes konteineri, no kuriem 33 paredzēti sadzīves atkritumiem un 12 konteineri sašķirotajiem atkritumiem.

Būtisks ieguvums ir ērtāka pazemes konteineru mazgāšana, lai mazinātu nepatīkamas smakas. Konteineru mazgāšanu ZAAO veic ne retāk kā reizi gadā, nepieciešamības gadījumā arī biežāk. Šogad kopā konteineru mazgāšana tiek veikta 12 laukumos.

Varam izvērtēt arī citus ieguvumus māju iedzīvotājiem, kuriem ir iespēja ikdienā lietot šos konteinerus - konteineru laukumi ir sakopti un vizuāli pievilcīgi. Turklāt, pazemes konteineri aizņem mazāku platību, jo viens šāds zemē ierakts konteiners aizstāj piecus līdz šim izmantotos metāla konteinerus. Māju iedzīvotājiem ir pieejams EKO punkts, jo bez konteinera nešķirotiem sadzīves atkritumiem komplektā tiek uzstādīts konteiners arī šķirotajiem atkritumiem – papīram, PET dzērienu pudelēm, polietilēnam un metālam, kā arī konteiners pudeļu un burku stiklam. Šo šķiroto atkritumu konteineru izmantošana iedzīvotājiem ir bezmaksas.

 

Ingrīda Gubernatorova

SIA ZAAO attīstības daļas vadītāja

Tālr. 642 81502

Mob. tālr. 26537816

E-pasts: Ingrida@zaao.apollo.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv