Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 19.jūlijs  


Cēsu jaunieši piedalās rekomendāciju izstrādē Eiropas savienībai

Cēsu novada Jauniešu domes pārstāvji š.g. 18.jūlijā piedalījās Latvijas Jaunatnes padomes organizētajā diskusijā jeb strukturētajā dialogā Valmierā jaunatnes centrā „Vinda”.

Diskusiju un projektu ''Strukturētā dialoga īstenošana Eiropas Savienības Dānijas un Kipras prezidentūras laikā'' organizē Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Latvijas Studentu apvienību, Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūru un Izglītības un zinātnes ministriju. Strukturētais dialogs ir instruments, ar kura palīdzību jauniešu viedoklis tiek uzklausīts un aizstāvēts Latvijā un citur Eiropas Savienībā.

Strukturētā dialoga mērķis ir izstrādāt rekomendācijas par  jauniešu pilsonisko līdzdalību un etnisko iekļaušanu, diskrimināciju un pilsonisko izglītību kā formālajā tā neformālajā izglītībā. Šādas diskusijas tiek organizētas arī Tukumā, Liepājā, Rīgā, Daugavpilī.

Š.g. 6.,7.augustā rekomendācijas tiks apkopotas un vēlreiz pārrunātas nacionāla mēroga jauniešu konferencē Rīgā, kur piedalīsies arī Cēsu novada Jauniešu domes pārstāvji. Šajā konferencē tiks izvēlēts viens aktīvākais jaunietis, kurš pārstāvēs savas valsts jauniešus  Eiropas līmeņa konferencē Kiprā.

Vairāk informācijas  var lasīt Izglītības un zinātnes ministrijas mājas lapā: http://izm.izm.gov.lv/nozares-politika/jaunatne/lidzdaliba/7680.html

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu bērnu un jauniešu centra

jaunatnes lietu speciāliste

Iveta JermolājevaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv